Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Nasze fascynacje motoryzacją czyli .....

Nieprzeczytany postprzez JanekAtos » 26 lut 2011, o 17:19

Ja i żona mamy po harleyu. Nie ma nic lepszego jak poczuć wiatr we włosach po całym dniu pracy. Jeśli chodzi o auto to posiadam pickupa hiluxa, jest pomocny w pracy. Żona jeździ starym modelem vetty.
JanekAtos
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 27 lut 2011, o 07:38

Lucky_Luke napisał(a):A my sobie pomykamy skromną A ósemeczką. Niestety, chyba nadejdzie sądny dzień wymiany na jakiegoś kombiaczka, najprawdopodobniej szósteczka allroad, co by psisko wygodną klatkę w bagażniku miało, bo na dłuższe podróże tylna kanapa się nie nadaje, a jeszcze bagaże! :?

A6 Allroad to bardzo fajny samochód, do naszego Q-7 staruszki mają ciężko wchodzić dlatego drugi roboczy samochód to stara Honda Accord Aerodeck, niziutko zawieszona i po złożeniu tylnych siedzeń psy mają bardzo dużo miejsca....
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez holi » 27 lut 2011, o 19:12

Waldi i Tomek . Obserwójąc waszą fajna dyskusyjkę i dlatego chcem się troszkę pochwalić swoim autkiem, a jest to Chevrolet Van Expres 5,7 T.Ben. 420 K.M. z napędem 4WD i w automacie . Co o tym myślicie ? Pozdrawiam.
holi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 28 lut 2011, o 08:29

holi napisał(a):Waldi i Tomek . Obserwójąc waszą fajna dyskusyjkę i dlatego chcem się troszkę pochwalić swoim autkiem, a jest to Chevrolet Van Expres 5,7 T.Ben. 420 K.M. z napędem 4WD i w automacie . Co o tym myślicie ? Pozdrawiam.

to jakieś monstrum , poszukam jak wygląda a może Ty wkleisz fotkę ?
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Lucky_Luke » 28 lut 2011, o 18:17

Valdi, dlatego właśnie na takową A6 polujemy :D Bo i na tereny, na których często bywamy, a warunki tam są nie najlepsze, się nada 8-)
Lucky_Luke
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 28 lut 2011, o 18:55

Lucky_Luke napisał(a):Valdi, dlatego właśnie na takową A6 polujemy :D Bo i na tereny, na których często bywamy, a warunki tam są nie najlepsze, się nada 8-)

z zawieszeniem pneumatycznym które można obniżać lub podwyższać w zależności od nawierzchni po której jedziemy ....owocnego polowania... :)
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 1 mar 2011, o 11:43

holi napisał(a):Waldi i Tomek . Obserwójąc waszą fajna dyskusyjkę i dlatego chcem się troszkę pochwalić swoim autkiem, a jest to Chevrolet Van Expres 5,7 T.Ben. 420 K.M. z napędem 4WD i w automacie . Co o tym myślicie ? Pozdrawiam.

Nigdy nie widziałem tego auta na żywo. Z tą mocą pomimo sporych gabarytów ma pewnie osiągi lepiej niż zadowalające. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 1 mar 2011, o 18:38

Łomatko, ja chcę się czymś takim przejechać! :shock:
:)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Zbójini » 1 mar 2011, o 19:05

My generalnie jesteśmy Jeepnięci od prawie 10 lat. Aktualnie mam staruszka Grand Cherokee z 94 roku po reanimacji i podniesieniu zawieszenia i czuję że jadę. Przez przypadek stałem się też kierownikiem Alfy 156 SW. Nie prawda że się psują ale nie mój klimat.
Zbójini
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez holi » 1 mar 2011, o 20:28

Postaram się wkleić fotkę jutro ! Co do osiągów to fantastyka ! Przegrałem tylko z A8 i VOLVEM CROS.CAN..w wersji R. A co do spalania bo napewno jesteście ciekawi to przy normalnej jezdzie 15-17l a jak nieraz mam NAPAD to komp..... pokaże i 32l na 100.w momencie przyspieszania ! Co do pytania Waldka to chciałbym mieć nowego JUKONA albo TAHAO ! Narazie pomarzę tylko .
holi
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje