Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Nasze fascynacje motoryzacją czyli .....

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 2 mar 2011, o 09:53

holi napisał(a):Postaram się wkleić fotkę jutro ! Co do osiągów to fantastyka ! Przegrałem tylko z A8 i VOLVEM CROS.CAN..w wersji R. A co do spalania bo napewno jesteście ciekawi to przy normalnej jezdzie 15-17l a jak nieraz mam NAPAD to komp..... pokaże i 32l na 100.w momencie przyspieszania ! Co do pytania Waldka to chciałbym mieć nowego JUKONA albo TAHAO ! Narazie pomarzę tylko .

Spalanie jak na taką masę i moc jest znośne no i w USA galon benzyny kosztuje tyle co w Polsce litr :lol: .
Moje Q7 spala średnio w mieście podczas spokojnej jazdy 13 litrów diesla to chyba niezły wynik, oczywiście firma podaje że ma spalać około 10,5 l ale jest to nierealne......

A co do Twoich marzeń, trzeba bardzo wierzyć w marzenia a wtedy się spełniają czego Ci życzę.
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez holi » 2 mar 2011, o 19:55

Van Expres V8 420km 5.7 T.Benz
Obrazek
Obrazek

Spalanie jak na takie autko to nie za wielkie bo ma 4 cylindry odłanczane jak się jednakowo jedzie a kiedy trzeba mocy to odpala wszystkie garki w momencie !
holi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 mar 2011, o 20:00

Wygląda podobnie do pojazdu drużyny A, fajny. :D
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 8 kwi 2011, o 16:52

Moje marzenie..Mustang Shelby :oops: jak wygram w totka to na pewno sobie kupię, póki co..nadal marzę
Obrazek
agaton85
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 kwi 2011, o 17:20

ja jak widzę albo wsiadam do jakiegoś auta to zaraz obmyślam ile osobo-pso-rowerów do niego wejdzie :ooops: takie zboczenie :scratch
do poczciwego 18-letniego kadetta nie raz upchnęłam 3 osobo-rowery z bagażami :oops:
Bydgoszcz - Barlinek (zachodnio-pomorskie)
Obrazek

3 rowery... a może jeszcze by się 4 zmieścił bo sądząc po tym że kolega w tyle wiecznie spał w najlepsze (tak tak to ten co się cieszy ;-) ) miał za dużo miejsca ;-)
Obrazek

Bydgoszcz - Ręczno (łódzkie)
Obrazek

uuuwielbiałam to autko :lool:

parcia na zrealizowanie marzeń motoryzacyjnych nie mam, no ewentualnie jakąś.... czerwoną terenówkę (no dobra, np. Honda CRV ;-) ) która poradziłaby sobie z dojazdem na wszelkiego rodzaju zawody organizowane w terenie bo obecnym autem ryram w terenie podwoziem :cry:. Kadeciak to jednak był czołg nie do zajechania 8--) Hmmm dla podniesienia życiowego luksusu rower szosowy i drugi rower - treningowy - do BikeJoringu... bo największe moje marzenie się spełniło, to psie marzenie i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba :yahoo
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 8 kwi 2011, o 20:52

Brawurka napisał(a):[
Zacny niemiaszek - niepozorna piątka z serii E39. A niepozorna, bo nie ma żadnych oznaczeń, zdradzających jej ukrytą moc. Miny drobnych cwaniaczków drogowych (jak im sie uda mnie rozdrażnić), kiedy stwierdzam, że nie mam ochoty na ich towarzystwo na drodze, więc pora zostawić ich w tyle - BEZCENNE

Wlasnie tez czyms takim poruszalam sie z moimi bydlatkami do zeszlego roku, ale sprzedalam. Wyszlo nam, ze nie potrzebujemy traz 2 samochodow i zostawilismy sobie wieksze i bardziej ekonomiczne - Mercedes E kombi na rope.
Beemka byla super, ale potrafila pociagnac benzynki, oj potrafila. Poza tym byla piekna- srebrna, z popielata skora i wszystkimi dodatkami, o jakich mozna marzyc (nawet podgrzewana kierownice). Kochalam ja... :(
Pamiatkowe zdjecie sprzedazowe...
Obrazek

Zrobilam to zdjecie i pokazalam swojemu mezczyznie. Popatrzyl na mnie i powiedzial, ze kit ludziom chce wcisnac. Dlaczego, zapytalam. Bo samochod mknie, ale jest bez kierowcy :lool: :lool: :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 10 kwi 2011, o 07:13

Mustang Shelby to kultowy samochód....ładny
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 10 kwi 2011, o 07:18

agaton85 napisał(a):Moje marzenie..Mustang Shelby :oops: jak wygram w totka to na pewno sobie kupię, póki co..nadal marzę
Obrazek

Masz świetny gust. :ok

Choć lubię klasyki, to jednak po wygraniu w totka wybrałbym z amerykańców coś innego:
Obrazek
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 10 kwi 2011, o 08:00

życząc Wam wygranej w Lotto zaprezentuję moje marzenie jeśli chodzi o amerykańską klasykę :lool:

Obrazek
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 10 kwi 2011, o 08:05

Tomku, na polskich drogach :ireful długo byś nie pojeździł, chyba że na niskopodłogowej lawecie. I ten wiatr we włosach :lool:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje