Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 03 lip 2014, 12:47

Do naszego stada dołączyły 2 cudowne potworki. :)Zdjęcia można powiększyć, klikając w nie.

Anakin:



Yoda:





Fretki to 2 panowie, pochodzą z hodowli Ferretta Passion, a rodowody mają głównie włoskie. :)Są cudownie oswojone, wesołe, biegają, szaleją, garną się na ręce i ogólnie jestem nimi zachwycona. :)

Psy oczywiście je akceptują. :)
Nakasha
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Kuriany - Białystok
Pochwały: 7
Dołączył(a): 06 paź 2011, 08:18

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 03 lip 2014, 18:10

Fajne zwierzaczki. Ile one przeciętnie żyją?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 03 lip 2014, 18:29

Przeciętnie 6 - 8 lat, ale dożywają 10. :)
Nakasha
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Kuriany - Białystok
Pochwały: 7
Dołączył(a): 06 paź 2011, 08:18

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 03 lip 2014, 18:45

piękne :zakochany:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 lip 2014, 11:39

Przepiękne! Mnie się marzy albinoska... :ooops::ooops:Tylko moi rodzice nie chcą się zgodzić :mur:Przewspaniałe zwierzorki!
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 08 lip 2014, 12:19

Śliczne futrzaki :-)a jakie mają poważne miny ;-)Dobrze, że z psiakami (a właściwie Twoje psiaki z nimi) żyją w zgodzie :ok:Masz teraz zabawnie w domu, na takie maluchy można patrzeć godzinami.
Moje stadko też się rozrosło :-)Ja stałam się posiadaczką (przez zupełny przypadek) trzech królików baranków. Znalazłam je wyrzucone w lesie :-(Nawet nie sądziłam, że to takie fajne zwierzaczki. W wolnej chwili założę im wątek i wszystko dokładnie opiszę :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 08 lip 2014, 14:17

Yoda jest husky (czyli inaczej roan), więc z wiekiem całkiem wybieleje. :)Bez wad typowych jak dla albinosów, np. słabego wzroku.

Frecisza są niesamowicie wesołe! Biegają wszędzie, kotłują się, mordują, zaczepiają nas. :D

Króliki też są fajne, tylko jak na moje gusta.... niezbyt mądre. ;)I dużo sikają. :P
Nakasha
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Kuriany - Białystok
Pochwały: 7
Dołączył(a): 06 paź 2011, 08:18

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 18 lip 2014, 16:01

Miałam fretkę, a w zasadzie fretka raz jeden, jedyny, pierwszy i ostatni na przechowanie przez kilka miesięcy. Był to niekastrowany samiec, albinos, mojej koleżanki. I całe szczęście, że były to miesiące letnie, bo po pierwszych kilku dniach wylądował na balkonie - być może to była jego osobista cecha, ale potwornie, przeokropnie CUCHNĄŁ. Z niczym nie trafiał do kuwety.

W tym samym czasie miałam też moją miniaturową królicę - moje wrażenie do dzisiaj jest takie, że królica przy nim "to perfuma"...

Fretki mnie strasznie ciekawią, ale po tym jednym osobniku strasznie się zraziłam...
CanisFamiliaris
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 34
Dołączył(a): 08 kwi 2013, 07:33

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 21 lip 2014, 08:54

Nowe zdjęcia freciszów - w miniaturkach.



Yoda


Anakin


Razem



Mord! :DD





Nie ma co ukrywać, że fretki "wonieją". Sprzątam im w kuwetach 3 x dziennie - wtedy zapach jest dużo mniej intensywny. No i planuję je implantować, a potem kastrować, więc zapach będzie jeszcze mniejszy. Każda fretka pachnie inaczej, niektóre bardzo mocno, inne prawie wcale. Tak czy siak, zapach jest, trzeba się do niego przyzwyczaić.

Z drugiej strony, zapach to bardzo subiektywna kwestia. Mi zapach fretek aż tak bardzo nie przeszkadza, nawet teraz. Za to myszy.... wystarczy, że są 2 myszy w mieszkaniu, a mnie już mdli... a niektórzy twierdzą, że myszy pachną ładnie...... ;)
Nakasha
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Kuriany - Białystok
Pochwały: 7
Dołączył(a): 06 paź 2011, 08:18

Re: Nasze fretki =)

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 21 lip 2014, 10:23

Co to znaczy implantować?

O ile zapach mej starej kocicy był zawsze niewyczuwalny, o tyle zapach mojego kastrowanego kocura - są dni, że doprowadza mnie do szału :Da kuwetę mam obudowaną, dosłownie.
CanisFamiliaris
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 34
Dołączył(a): 08 kwi 2013, 07:33

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post