Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 31 mar 2011, 15:54

To ładnie się zachowali. spox
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 31 mar 2011, 16:11

nioooo,szczerze mówiac tak jak Karola pisała nie spodziewałam się ,że reszta przesyłki dojdzie tak szybko,nie mówiąc nawet o jeszcze dodatkowych gratisach ;)
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Rex » 04 kwi 2011, 23:40

egonek5 napisał(a):jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,smierdziuchy już są u nas a oprócz tego jeszcze sporo gratisków w ramach rekompensaty mi dostali yes


No widzisz a tak się martwiłaś :Dsolidna firma widać no nie licząc tego,że zapomnieli za pierwszym razem ale dosłali i jeszcze dodali. :ok:-)
Rex
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 08 kwi 2011, 20:30

Sara od prawie pół roku dostaje Josere Festival. Pies zadowolony, cena w miarę ok, chociaż ostatnio podrożała - jak wszystko :-(
agaton85
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 09 kwi 2011, 21:06

to musimy zakupić worek 4kg Josery Festival na próbę, aby zobaczyć czy Gamoń będzie jadł :Dskoro chwalicie sobie tą karmę.
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 16 kwi 2011, 20:29

Mam dylemat. Chcę suczynie zmienić karmę na Purinę Pro Plan rice & lamb lub Josera rice & lamb. Nie wiem, którą wybrać. Składnikowo lepiej wygląda Purina. Czy macie jakieś doświadczenia w tej materii, a może polecicie coś innego nie koniecznie za dwie stówy za worek? :ooops:
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Lucky_Luke » 20 kwi 2011, 18:55

ProFormance Large Breed Puppy.

- wcina aż się uszy trzęsą
- żadnych problemów trawiennych, uczuleniowych czy innych
- piękna błyszcząca sierść 8--)
Lucky_Luke
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 21 kwi 2011, 17:25

Brit
Mada95
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 21 kwi 2011, 20:21

Ja przetestowałam na moim różne karmy. Swego czasu jadał Boscha , jednak najlepiej spisuje nam się Purina Pro Plan. Dosmaczam mu na zachętę puszkami z tesco. Samej suchej gadzina nie chce jeść, a że to niejadek to mógłby tak ze trzy dni nie jeść.
mamurda
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Wiek: 62
Lokalizacja: Przemyśl
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 14:49

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 21 kwi 2011, 20:28

Wczoraj dotarł do nas worek (uszkodzony z Krakvetu) z Puriną Pro Plan. Suczak wchodząc na piętro wyczuła żarcie, podbiegła do niego, wsadziła paszczę do worka i zasysała ja odkurzacz. Myślałam że utłukę :pala
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post