Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 21 kwi 2011, 20:49

To częste praktyki Krakwetu. Uszkodzony, rozpruty :irefula szkoda gadać. Już tam nie kupuję
mamurda
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Wiek: 62
Lokalizacja: Przemyśl
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 14:49

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 kwi 2011, 20:50

Karoll napisał(a):Wczoraj dotarł do nas worek (uszkodzony z Krakvetu) z Puriną Pro Plan. Suczak wchodząc na piętro wyczuła żarcie, podbiegła do niego, wsadziła paszczę do worka i zasysała ja odkurzacz. Myślałam że utłukę :pala

Suczaka czy Krakvet? :-P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 21 kwi 2011, 20:53

Suczaka, oczywiście :-P
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez MILA » 29 kwi 2011, 09:37

I my z RAW musielismy porzejsc na sucha karme, bo Nitro zaczal wymiotowac zjedzone mieso, powtarzalo sie kilka dni gdy podalam sucha karme wszystko ok, nie wiem co to bylo, to juz okolo 3 tygodni je ACANA PUPPY LARGE BREED ;-)Ale mielismy probnik TRAINER NATURAL, to dalam mu sprobowac, to w ciagu kilku sekud, tej karmy nie zostalo, zjadl ja natychmiast, widac ze mu sie bardzo spodobala, jadl ja z wiekszym zachwyceniem i smakiem niz Acane ;-)Moze ktos uzywa TRAINERU NATURAL, czy to dobra karma? czy warto mieniac Acane na Trainer?
MILA
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez AgataM » 29 kwi 2011, 18:42

Od miesiąca podaje mojemu Josere Festival, smakuje mu i służy dobrze.
AgataM
Losowy avatar

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 kwi 2011, 18:47

my właśnie dokańczamy Festivala który mieszam mu z Hi Energy... co by latem z niego ości nie zostały :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 30 kwi 2011, 13:16

ja swojemu Saxowi kupuje Happy Dog 20kg za 140zł i karma Husse też tej samej cenie
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez puma » 30 kwi 2011, 16:37

tatanka napisał(a):ja swojemu Saxowi kupuje Happy Dog 20kg za 140zł i karma Husse też tej samej cenie


A jakiego Happy Doga konkretnie ? Moja je HD Maxi Junior .
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Wiek: 24
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 30 kwi 2011, 18:08

Hapy Dog Profi -Line Sportive
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 06 maja 2011, 20:18

My mamy problem bo nasz nie chce jesc i bedac u weta po badaniach krwi zmieniamy Hilsa na Royala ale tego leczniczego :-(
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post