Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 17 sty 2016, o 17:12

Tomek a którego dajesz? Zielonego czy z krową? :D Bo się zastanawiam nad karmą dla goowniarza mojego :P Miałam wcześniej markusa dla Kali i miło wspominam :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 17 sty 2016, o 17:31

Ja daje zielonego innych nie próbowałem bo ten w naszym przypadku rozwiązał problemy
pozdrawiam
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez zoska11 » 23 gru 2017, o 15:28

Ja jakis czas temu trafiłam na https://www.maxandmrau.pl/product-pol-711 i wydaje mi się że te karmy mają bardzo dobry skład. CO o nich sądzicie? Zastanawiam się nad zamówieniem jej dla mojego pupila. Do tej pory kupowaliśmy karmę u weterynarza ale ceny coraz bardziej idą w górę niestety.
zoska11
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Karolina

Nieprzeczytany postprzez dobrapsina » 23 gru 2017, o 20:27

Szczerze polecę Ci karmę marki Gold Dog, którą sam stosuję od kilku miesięcy. Ma bardzo bogaty skład, nie zawiera sztucznych barwników, czy ulepszaczy, wszystko naturalny wyciąg. Pies od razu ją polubił, a wcześniej był na drogim royalu. Ta jest naprawdę przystępna cenowo i przede wszystkim mu bardzo smakuje. Zamawiam ją tutaj z darmową dostawą do domu:

https://point4you.pl/produkt/karma-gold ... z-lososia/

jedyny minus to brak wysyłki za pobraniem, ale obsługa bardzo miła i opdisują nawet nocą. Często mój pies dostaje jakiś gratisik :)
dobrapsina
Nowy forumowicz
Imię: Władysław

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje