Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Nasze szczurki. :)

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 04 maja 2013, 18:24

Aga i N napisał(a):Ooooo cześć Ewa :))))


jestem,jestem...choć trochę rzadziej, ale mam nadzieję że mnie nikt nie usunie...zabraniam ;-)
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Nasze szczurki. :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 04 maja 2013, 19:28

Ja też zabraniam :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Nasze szczurki. :)

Nieprzeczytany postprzez Paciaki » 13 sty 2014, 07:06

Do mnie jada właśnie dwa samce z adopcji
Paciaki
Losowy avatar

Re: Nasze szczurki. :)

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 13 sty 2014, 13:50

Gratuluję!
Szczuraski są cudowne.
Od wielu lat hoduję zwykłe szczurzydła,a właściwie adoptuję.
Szkoda,że tak krótko żyją :(
Obecnie mam tylko jednego chłopaczka, albinosa Gobiego.
Były dwa,ale jeden umarł w sierpniu.
Na razie daję sobie spokój z kolejnymi adopcjami,ale kto wie...może za jakiś czas znowu się skuszę ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post