Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Nasze tapety na monitorach

Nieprzeczytany postprzez Yustyna » 19 mar 2013, o 13:31

reinevan napisał(a):
Yustyna napisał(a):ACH! Mam dokładnie ( tzn. córka) taki sam sprzęt!!! Nawet łopatka.. Znam tą pasję.. i wiem, że się szuka meteorytów! Ja jeszcze żadnego nie znalazłam, ale za to masę polmosów... hehe

Od polmosków się zawsze zaczyna, trzeba się nauczyć słuchać śpiewu kanarka, z czasem będzie coraz mniej polmosów coraz więcej innego dobra :D

Od polmosków to ja specjalistka.. córka ma lepszy słuch.. hehe. I zawsze puka się w głowę, jak widzi mój entuzjazm.. do kopania. Ale i tak mam zabawę, sunia pomaga, więc więcej w sumie czasu spędzam nad "zakopywaniem" lejów po bombie i należytym układaniu darni .. Hmm. ale czekam już na kolejne wyprawy. Tylko ten śnieg..Ale potwierdzam- dreszczyk jest.Nawet nie wiedziałam, że dam się w to wciągnąć. Byłam od finansowania..
Yustyna
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cookie i Abby
Imię: Justyna
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 19 mar 2013, o 14:42

xxxkaluniaxxx napisał(a):taką tapetkę mam na tablecie :D

Obrazek

O zawodach strongman to słyszałem, ale mnie to wygląda na zawody strongdog. Ktoś tu robi konkurencję Pudzianowi :D
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 19 mar 2013, o 20:06

Aneta, Oj tam, oj tam :D Z cegłami bawić się nie będę bo nie mam :D nawet wózka jeszcze nie mam :P
Kala z cegłami pewnie doczynienia dopiero będzie mieć na zawodach :D

Tomek to się Weight Pulling nazywa :lool:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 18 maja 2013, o 09:23

A oto moja tapeta :)
Papisie, które były przetrzymywane razem ze świniami w chlewie. Psy były totalnie zarobaczone. Wszystko można było na nich znaleźć...pchły, wszy i inne. Cały pakiet normalnie. Do tego wszystko ulokowane było na świerzbie. Najgorsze jest to, że psiaki jadły dosłownie jak świnie. No ale od kogo miały czerpać wzorce? Dziś są już w nowych domach, ale jak na nie patrzę za każdym razem, kiedy włączam kompa, to mam większą mobilizację, aby pomagać dalej...

Obrazek

Przy okazji tapety pokażę Wam, jak się gówniarzowi poszczęściło :yahoo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kredqa
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje