Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Nazgul.

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 7 maja 2011, o 21:06

Aga, liczymy na szczegółową relację (ale się wkopałaś 8--) ) co tydzień.
I na toruńskie pierniki ... mniam
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 7 maja 2011, o 21:18

A będziecie mieć na szkoleniach jakiegoś modelowego kotecka? :lool: Żartuję, ja również liczę na zdjęcia, my są bardzo grzeczni i na fotki już dawno zasłużyli 8--)
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 7 maja 2011, o 21:33

Zdjecia zdjeciami, ja licze na rzetelny opis szkolenia. Tak, zebym cos mogla zakumac :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 7 maja 2011, o 22:11

Karoliiiina, kotecków to tam ponoć jest dostatecznie dużo, będzie co robić bo one się psów nie boją :o
relacja ze szkolenia hmmmmmmmm może lepiej z tym poczekać na efekty a z tego co się dowiedziałam to mogą być piorunujące ale trzeba w to włożyć siebie na maxa i wiele wiele ćwiczyć... ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 maja 2011, o 05:36

Zapytam się nieśmiało: gdzie do licha są fotki? :mrgreen:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 maja 2011, o 06:11

niedługo kotecka zamienimy na moje zdjęcie ;-)
Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez wiko. » 8 maja 2011, o 06:40

Jezdziliśmy do Torunia na przygotowanie do wystaw.
wiko.
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 maja 2011, o 21:24

Dzisiaj miałam naukę poprawnego trzymania linki treningowej i wymagania dostosowania się do mnie na spacerach... to dla osób lubiących poezję pisaną, wersję hardcorową zostawię dla siebie, ale jedno jest pewne, te nasze kolce poprawnie użyte działają jak wygrana w totka ;-)
co prawda kota nie spotkaliśmy ale trzymanie się psa mojej nogi na kilometrowej luźnej smyczy i zatrzymanie się wtedy kiedy ja się zatrzymuję na spacerze to jest już jakiś krok do przodu... można? można... nawet przeszliśmy się na wieczornym spacerze na kocich terenach, słyszałam jak mu nos chodził ale trzymał się lewej nogi jak rzep :-) teraz trzeba napierać dalej do przodu z nauką i wreszcie wypracujemy ten wcześniej nie znany i brakujący element naszej współpracy :-) Szkoda że tak późno załapałam że trzeba poradzić się Szkoleniowca, ale skąd ja mogłam wiedzieć że problemy mogą rodzić się już od niepoprawnego chodzenia na smyczy? ęę???
Idziemy zatem spać i przemyśleć dzisiejszy dzień... Jedno jest pewne, o zawodach OBI przez najbliższy miesiąc możemy sobie pomarzyć, co nie oznacza że programu nie realizujemy yes Nasza grupka osób z poprzedniego placu chce w TEAM'IE startować w OBI także jak nic nie stanie na przeszkodzie to wsiąkniemy na nowym placu szkoleniowym :-) Nazgul jest naprawdę bardzo kumatym pieskiem także wystarczy że ja wytrwam w postanowieniach i nowe zasady będą dla nas już niedługo czymś naturalnym :-)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 8 maja 2011, o 21:38

Brawo i czekamy na dalsze opisy szkolenia :-) sami bedziemy uczyc sie jak to zrobic aby kotecek nie był najważniejszy dla naszego kudłacza :-) trzymamy kciuki za efekty pozytywne szkolenia :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 maja 2011, o 09:33

jestem bardzo szczęśliwa z postępów :-)
wyobraźcie sobie, że szedł wypasiony kocurek chodnikiem, Nazgul na kotka "ŁUBUDU!", no to ja na Nazgula "ŁUBUDU!!!!". Kot uciekł za blok, pies przy nodze, no to idziemy z nurtem - ZA KOTEM!! Kot siedzi w krzaczkach przy chodniku, no to zatrzymuję się, pies siada... i siedzi... metr od kota!!! Ruszam - pies idzie przy nodze :o idę dalej, za 4 metry w bok drugi kot w trawie... pies przy nodze! Nie dowierzam, czy on stracił wzrok, węch, słuch? Robię kółko po trawniku zgodnie z ruchem wskazówek zegara... kot w krzakach siedzi, drugi w trawie, a pies... Mój osobisty Nazgul SPACERUJE OBOK NOGI!!! yes yes yes Piękniej być nie może yes Idziemy na drugie osiedle, bez zmian, wbijamy się na nasze górki i naszą łączkę i w nagrodę odchamienie się z piłeczką :-). Przyszedł mi niestety jeszcze do głowy drugi pomysł przejść się w koło mojego bloku... i niestety kolejna próba również zakończona sukcesem!!! Musiałam się z Wami tym podzielić :-P jedna sobota rozpoznawcza problem, jedna niedziela wskazówek i pies po ok. 4,5 godzinach łącznych z udziałem Szkoleniowca rozumie co jego Pani chce mu przekazać yes yes Bo do tej pory było to bardzo nieudolne i niewłaściwe z mojej strony :ooops:

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje