Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Nazgul Nazguliński & Nypelek - biorą udział w konkursie

Nieprzeczytany postprzez Janneke » 10 gru 2013, o 12:54

Ja też, ja też :)
"Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy."
(Marek Majewski)

Obrazek
Janneke
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Uzo
Imię: Joanna
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 gru 2013, o 22:43

Dziękuje!!!! Każdy głos jest ważny :).

Dzisiaj byłam N zaszczepić na wściekłość, znowu na rok będzie grzecznym pieskiem ;). Waży 36kg, chociaż waga się nie mogła zdecydować i bywało też 35,7 ;) także... cieszę się, że trzyma non stop swoją wagę :).
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 10 gru 2013, o 22:48

OOO Nazguliński relanium dostał? :D
A tak poważnie,to wydawało mi się,że on od mojego łotra "więksiejszy"wagowo,a tu zaskok Rude 36,5 kg :)
Głos oddany :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez puma » 10 gru 2013, o 22:49

Ja też polubiłam :-)

Wymiziaj tego diabelskiego frędzla ode mnie :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 10 gru 2013, o 23:24

I ja polubiłam.. :ooops: ;)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 gru 2013, o 23:39

Beata - bo N to taka kooopa kłaków, a pod nimi patyczak ;). Twój Falko właśnie ma taką siersciuchę jak forumowy Bruno - podkreśla jego talię. N jest za to napuszony na żebrach jak wata cukrowa ;). A przez środek kręgosłupa biegnie pas charakterystyczny tylko odwrotnie jak u rhodesianów - jakby go mućka jęzorem dopadła tylko że nie pod włos ;). Kurcze, może ja nową linie wprowadzę - ON v. frędzel ridge-mućka. :lool: -

Magda - wymiziam jutro z samego rana :lool:.

Sandra - bardzo dziękuje :lool:.

A tak to dopiszę, że już dobre pół roku ćwiczę z Nazgulem słowo podtrzymujące pracę i słowo oznaczające nagrodę i efekty są naprawdę suuper. :yahoo: Jeszcze nam trochę brakuje do perfekcji, ale Nazgul wreszcie coś potrafi zrobić dla mnie. Co mnie baaaaaardzo cieszy. :-) Nazgul to wspaniały pies!

Pragnę bardzo podziękować p. Zofii, za wyłapanie mojego błędu i podpowiedzenie, jak go wyeliminować. Dziękuję!!! :hi:

W lutym, szykują się pod Bydgoszczą kolejne wyścigi psich zaprzęgów... jeśli warunki będą bezśnieżne - to wystartujemy! :yahoo:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 12 gru 2013, o 11:32

Super obrazek, polubione :ok:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 16 gru 2013, o 15:13

Polubiłam i polubiła bym jeszcze kilka razy gdybym mogła. Nazgul i Nypel to wspaniały duet.

A słowo podtrzymujące pracę i zapowiadające nagrodę ćwiczymy teraz ostro z Zorionem, przydatne to jest niesamowicie.
Blog o życiu i pracy z owczarkiem:
http://yaronwpracy.blogspot.com/
Thrima
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zorion, Yaron
Imię: Ada
Pochwały: 4

Re: Nazgul Nazguliński - im starszy, tym lepszy :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 gru 2013, o 18:45

Konkurs już został zakończony, nie wygraliśmy konkursu, ale nie jest to istotne. :)

Ada, oj świetny z nich duet, obaj są siebie warci. Bo albo pies kota zaczepia, albo kot psa :). Ale chyba jednak więcej Nazgul zaczepia, na dzień dobry to może i kuknie i zinwentaryzuje zwierzyniec, ale jak już się ugości u Nypla w domu, to nie omieszka przechodzącego Nypelka przememlać :roftl:, a wtedy to już się zaczyna "wojna" :roftl:, która jest a to przerywana, a to wznawiana. Raz na ruski rok z efektem całego kota doczepionego do psiej kufy od spodu :lool: :roftl: :roftl: .

Czubki, czubki, czubki.

Jedynie co, to się martwię, żeby kociak przypadkiem nie drasnął psa w oko. Bo nochal to już ma powierzchownie "zjechany", bez ranek co prawda, ale draśnięcia naskórka zrobiły swoje. Ah ten Nazgul, on uwielbia zaczepiać i ponosić tego konsekwencje, wywali się wtedy na grzbiet i tak się swoją wywaloną do góry nogami paszczą bawi z Nyplem :roftl: . A w oczach... diabliki zadowolonego psa. :lool:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za kliki. :-)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Re: Nazgul Nazguliński - im starszy, tym lepszy :)

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 16 gru 2013, o 20:40

A gdzie się podział Nazgul-Kotożerca? :roftl:
:ok:
Z wielką radością czytam o tym, że tak bardzo staliście się teamem, Ty i Nazgul! Tak na co dzień. :yahoo: Więc teraz już tylko lepiej, lepiej, lepiej.
Trzymam kciuki, baaardzo, baaardzo, za Wasze plany.
:brawo:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje