Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Nazgul.

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 12 maja 2011, o 10:35

Biedny nazgulik :cry: Niech łapska ci sie szybciutko goi przystojniaczku włochaty 8--)
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 maja 2011, o 13:14

u nas szkoleniowca dobrego ze świecą szukać więc relację ze szkoleń z ciekawością czytać będziemy
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 maja 2011, o 13:45

A to moze napisze co dzisiaj robilismy: spacer przy nodze w nowe miejsca z zatrzymaniami, z meta na boisku. Tam male szkolonko stoj z marszu po kwadracie, do mnie, siad/waruj/stoj i zabawa :) dwaj goscie ktorzy nam sie przygladali probowali mi psa odwolac z siadu ale cos im nie wyszlo ;-) grzeczny piesek :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 maja 2011, o 13:57

nam Spajder też do obcych nie odchodzi wiec ten problem mamy z głowy odwołać go mogę z niemalże z każdej sytuacji tyle że matoda zawsze inna np na komendę do mnie przychodzi prawie zawsze chyba że bodziec jakiś szczególny to albo nasz przysiad imitujący podnoszenie czegoś albo ręka w górę imitująca rzut piłki zależnie od sytuacji najgorzej chyba z ciągnięciem gdy Łukasz biegnie przed nami a robi to dość często
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Re: [Nazgul Dorplant] reaktywacja szkolenia :-)

Nieprzeczytany postprzez puma » 13 maja 2011, o 20:31

Jak sie miewa nasz polbraciszek Nazgul ? Wbil sobie juz do glowki na sto procent, ze kotow gonic niet ? :ooops:
Siostra łobuziara Puma pozdrawia z Łodzi ;)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 21:19

jeszcze nie :scratch strasznie się znerwował jak krążyliśmy przed wczoraj na "równaj" obok kotecków które pomagały mi i siedziały legalnie na ulicy... :nea a na drugi dzień po tym zajściu widząc kotecka zachowywał się tak jak w poniedziałek, czyli dał sobie siana po korekcie :-) ja to jestem bezszczebelna i specjalnie teraz chodzę w miejsca gdzie są koty, nie odpuszczę mu 8-) jeszcze czasami się zapomni że się mnie nie wyprzedza, tudzież próbuje swoich sił w sytuacjach w których "był nade mną górą" ale od razu jest stawiany do pionu. np. włącza mu się terytorializm kiedy jest na działce, dziabąguje na psy które rzadko bo rzadko ale chadzają wzdłuż płotu. Szczególnie upodobał sobie pewnego yorka, który chciał się mu przedstawić kiedyś wylatując nie wiadomo skąd z jazgotem ze swojej działki prosto na Nazgula :twisted: aj tam przynajmniej się z nim nie nudzę, lubię władzę, a ta nadana mi w niedziele bardzo mi się podoba ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez puma » 13 maja 2011, o 21:24

Łee no to super, postep natychmiastowy :hi To jak sie juz z kocurami na stale zaprzyjaznicie to prosze sie szykowac na jakies zawody obi, bo ja juz chce Nazgulowi pokibicowac :-) No a stooo lat pozniej moze Puma gdzies wystapi 8--)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 21:43

ja już się doczekać nie mogę naszych zawodów, a tu tyle jeszcze pracy przede mną na naprostowanie relacji między mną a N... :pala ale zrobię co trzeba aby zaprezentować Nazgula z jak najlepszej strony :-) teraz trafiliśmy w dobre ręce no i na placu są nasi starzy znajomi ze szkolenia którzy też mają chrapkę na OBI, także motywacja do pracy jest :-)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 maja 2011, o 10:57

A juz jutro szkolonko i piekna wyczerpujaca relacja Agnieszki na forum :lol: :lol: :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 14 maja 2011, o 11:32

Aga uda się, na zawody tez pojedziesz, zobaczysz :ok Dla upartego nic trudnego :lool: Trzymam kciuki za ciebie i Nazgulika :ok
madlen26
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje