Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Nemo :D (Don Modris Podlasie)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 6 paź 2011, o 20:14

no właśnie, bo ja się wpatrywałam w te zdjęcia i kłaczastego futerka nie widziałam :)))
ucholki to widać że niedługo wystartują w górę :)
wygilgaj to czarne brzuszysko ;)

a jakieś szkolenie planujecie? :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 6 paź 2011, o 20:28

Tak. Nie wiem czy załapiemy się na przedszkole, jak nie, to na pewno posłuszeństwo lub pies towarzyszący. ;)
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez lana » 16 paź 2011, o 10:52

Piękny i prosimy o wiecej zdjeć psiulka :)
lana
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 16 paź 2011, o 10:56

Witam serdecznie Ciebie i malucha :P
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 16 paź 2011, o 11:23

Dzięki!

Nemo jest słodki i grzeczny. :) Przybiega na zawołanie, zna komendy siad, zostaw, leżeć, ładnie bawi się z innymi psami, nic nie niszczy w domu. :) :) Jest zapisany do przedszkola. :D

I zdjęcia:

Obrazek Obrazek Obrazek

Padł trupkiem po spacerze:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zdjęcia są w miniaturkach, po kliknięciu otworzą się większe. ;)
Nakasha
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 paź 2011, o 11:30

Słodziak. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 19 paź 2011, o 18:15

Nemo nauczył się biegać bez smyczy przy nodze, na spacerze ślicznie trzyma pozycję, nawet jeśli bawi się z innym psem nie odbiega za daleko i zawsze wraca na zawołanie. :) :) Dzisiaj po raz pierwszy całą drogę powrotną z łączki do domu przeszedł na luźniej smyczy. :D Jestem z niego niesamowicie dumna. :D
Nakasha
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 22 paź 2011, o 22:17

I jak, zaczal sie juz rok przedszkolny? :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 23 paź 2011, o 18:14

Tak. :D jesteśmy po jednych zajęciach teoretycznych i praktycznych. :) Zajęcia praktyczne są w przystosowanej hali, z różnymi kanapami i fotelami, stołami, zabawkami psimi i akcesoriami do szkolenia. Mi się bardzo podoba, Nemo był na początku zestresowany, ale w końcu zlazł z kanapy i można było z nim trochę poćwiczyć. :) Sporo rzeczy już umie, a nowych uczy się niesamowicie szybko! :)
Nakasha
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 24 paź 2011, o 21:34

Zapodaj kilka fotek z tych zajęć, chętnie zobaczę, a potem porównamy, boTorunia idzie do przedszkola w sobotę :lool:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje