Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Nemo (ON), Nala (mix malamuta) i Shira (aussie)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 18 maja 2016, o 19:37

Ogólnie raczej spodziewałam się, że Shira szybko zaakceptuje synka, Nala będzie go ignorować, ale trochę obawiałam się o Nemo, bo jest mało delikatny. Chyba niepotrzebnie, bo jak na razie pieseł wykazuje zadziwiającą delikatność i łagodność w stosunku do Adasia. :) Niedawno Adaś zaczął pełzać i siadać, więc staje się bardziej mobilny... A Nemo staje się jeszcze bardziej opiekuńczy. Sam z siebie kładzie się obok dziecka, wywala do góry brzuchem i pozwala dziecku tycać się po ogonie, łapach, pysku, itp. Kilka dni temu na podwórku Nemo sam przyniósł Adasiowi gałązkę i razem się nią bawili - byłam w szoku, bo Nemo zazwyczaj bardzo pilnuje "łupu" i z nikim się nie dzieli. Ale Adasiowi, jak na razie, pozwala na wszystko, nawet na wyciąganie z pyska gałęzi/gryzaka. Oczywiście ich pilnuję,, ale na szczęście psy są do dziecka bardzo łagodne. :)
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 19 maja 2016, o 07:32

Super fotki, aż ciężko oczy oderwać :) Zauważyłam, że koteł też się potrafi pięknie wkomponować :lool: Gratuluję tak opiekuńczego stada i oczywiście dużo buziaków dla Was i Adasia :buziak:
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 19 maja 2016, o 10:40

Haha, tak, kot też jest przyklejony do dziecka. :P Dziękuję za miłe słowa. :)
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 24 cze 2016, o 17:25

Nemo i Adaś. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nakasha
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 10 sie 2016, o 13:35

Adaś fantastyczny, jak fajnie chować się ze stadem psów, umiłowanie do nich zostanie na całe życie i jeden dzien dłużej:).
A nemo - jak bym moja Tore widziała, nadzwyczaj upodobnili się do siebie, tylko moja dziewczynka ma więcej siwego na mordce.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 5 mar 2017, o 19:02

O rany ale kochane zdjęcia ,super słodkości .Buziaczki dla synusia i mizianki dla Nemo
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 4 kwi 2017, o 20:44

Dziękuję. :)

Z dzisiaj:

Obrazek
Nakasha
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 8 kwi 2017, o 13:40

Agnieszko po oglądałam sobie zdjęcia tz pozwoliłam sobie :lool: Szczęśliwa rodzinka synuś ,psiaki i kotecek się nawet znalazł Super zdjęcia .
Mizianki dla futrzaczków
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 gru 2017, o 20:18

ależ czas szybko mija, chłopak już prawie przedszkolak. Piękny malec :ok:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje