Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 01 mar 2012, 18:27

na schodkach na ogród zrobiłam jej taka prowizoryczna rampę, co do jedzenia to znajomy przyniósł mi puszkę mokrej karmy, taka w której jest galaretka, wieczorem dałam młodej sucha karmę jak zwykle namoczona w wodzie i dodałam łyżkę tej właśnie galarety, zjadła ze smakiem aż miskę wylizała, na śniadanie tez tak zrobiłam, i na obiad dzisiaj tez, zjadła wszystko ładnie. jeszcze mam takie pytanie, czy pies może się przejeść tak jak kot? czy je tyle ile potrzebuje?

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 01 mar 2012, 23:34

no coz jesli masz psa "zarloka", to owszem, pies bedzie tak dlugo zarl az micha bedzie pusta.
Dlatego radze poczytac ile taki maluch ma jest (ilosc) i jedno jest pewne: lepiej mniej a czesciej.
Bejti twojemu to spokojnie mozesz 4 razy dziennie dawac jesc, tylko sprawdz wagowo ile- zaby znowu nie przedobrzyc i zeby piesiowi nie zaszkodzilo. Zawsze lepiej jak pies ma mala niedowage (ale nie szczeniak!!) niz nadwage! Bo dokarmic zawsze mozna a zbijac wage- to juz problem a i na stawy szkodzi jesli pies jest za ciezki.
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Lokalizacja: kolonia Lesniczowka
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 lut 2012, 19:30

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 02 mar 2012, 13:43

byłam dzisiaj u weta bo coś mi nie grało z Arią, dostała szczepionkę i nowa karme:/ ( hills science plan vetessentials ) i się okazało ze ma pchły! :ooops:wet powiedział ze zdrowe psisko, tylko te pchły i lekka niedowaga, dzisiaj ważyła 3.5 wiec jest dobrze;] tyje:D i na jedzenie kupki polecił posypanie pieprzem;] no. teraz jestem spokojniejsza ;]

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez monika » 02 mar 2012, 13:49

A to czemu nowa karma?
Bejti napisał(a):na jedzenie kupki polecił posypanie pieprzem

Jak to posypywać pieprzem? Co? Kupy? Przecież jak pies zrobi i zauważysz to trzeba szybciutko sprzątnąć a nie posypywać pieprzem :nea:
monika
Losowy avatar

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 02 mar 2012, 14:20

Znowu nowa karma? Dlaczego z linii weterynaryjnej? Ja bym tego weta zmienił na innego a nie karmę.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez monika » 02 mar 2012, 14:31

Tomek napisał(a):Ja bym tego weta zmienił na innego a nie karmę.


Dokładnie.
monika
Losowy avatar

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 02 mar 2012, 17:51

Bejti napisał(a):dostała szczepionkę i nowa karme:/ ( hills science plan vetessentials )


a jak wet argumentował zmianę karmy na weterynaryjną, przy zdrowym psie?
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]


Obrazek
AM-ON
Avatar użytkownika
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 17
Dołączył(a): 18 lut 2011, 10:05

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 02 mar 2012, 19:01

AM-ON pewnie tak ze- "tylko TA jedyna karma jest NAJLEPSZA, i tylko u niego w gabinecie mozna ja nabyc." :nea:
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Lokalizacja: kolonia Lesniczowka
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 lut 2012, 19:30

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 03 mar 2012, 16:43

Bejti - zapytaniem ile razy karmisz swojego szczeniaka dziennie
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: nie chce jeść

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 03 mar 2012, 19:47

no nie bardzo argumentowal to w ten sposob, dal mi probke tej karmy zebym sprawdzila czy mloda bedzie ja jadla, nie namawial mnie do kupna niczego, przynioslam mu ta karme ktora mam w domu i powiedzial ze jest dobra. roznice zauwazylam w domu po otwarciu hillsa ktory pachnie jak rosol z kurczaka a ta moja ktora mialam jednak troche smierdzi, co nie zmienia faktu ze hillsa tez nie chciala jesc za bardzo. a co do pytania Tatanki , daje jej jesc 4 razy dziennie ale rano nie bardzo chce jesc, zbierze sie do jedzenia kolo poludnia dopiero, po poludniu nie tknie nic no i wieczorem zje tyle ile jej naloze, mimo tego ze tak malo je przytyla do 3.80.

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post