Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Nie miałam kłopotu to mam ;)

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 12 mar 2012, o 19:22

Daj jej trochę czasu...niech się oswoi. Nasz Szmurek na początku tylko prychał i się jeżył na Lenę, myślałam sobie "po co mi to było", bo Lena koniecznie chciała się przyjaźnic. Z czasem się poukładało.. Trzymam kciuki :ok:
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 12 mar 2012, o 20:02

Trochę potrwa: kot musi poobserwować, poznać obyczaje wszystkich domowników od drugiego kota nauczy się jak się zachowywać przy psie.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 12 mar 2012, o 20:05

Jangcy napisał(a):Trochę potrwa: kot musi poobserwować, poznać obyczaje wszystkich domowników od drugiego kota nauczy się jak się zachowywać przy psie.

Nasz na szczęście się nie nauczył... :lool:
ewachw
Klubowicz

Re: Nie miałam kłopotu to mam

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 mar 2012, o 20:22

niya napisał(a):
Tomek napisał(a):No to masz teraz idealną parkę brunet i blondyna. :) Super, że ją przygarnęłaś.

No właśnie parkę, teraz zapewne przyjdzie mi kawalera pozbawić męskości :roftl:

Nie lepiej kotkę wysterylizować? <zmowa plemników> ;) Czasami sterylka w ramach bonusu ratuje życie, tak było w przypadku mojej Francy.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez niya » 13 mar 2012, o 00:24

ewachw napisał(a):Daj jej trochę czasu...niech się oswoi. Nasz Szmurek na początku tylko prychał i się jeżył na Lenę, myślałam sobie "po co mi to było", bo Lena koniecznie chciała się przyjaźnic. Z czasem się poukładało.. Trzymam kciuki :ok:

Ja to wszystko wiem bo już przerabiałam to :)

Jangcy napisał(a):Trochę potrwa: kot musi poobserwować, poznać obyczaje wszystkich domowników od drugiego kota nauczy się jak się zachowywać przy psie.

O mamo, mam nadzieję, że nie!!! :roftl:

Nie lepiej kotkę wysterylizować? <zmowa plemników> ;) Czasami sterylka w ramach bonusu ratuje życie, tak było w przypadku mojej Francy.

Myślałam nad kastracją od jakiegoś czasu, mój kocur jest wychodzący i od kilku dni zarywa nocki poza domem :roftl: nie chcę, aby zwabiony jakąś kotką wpadł pod koła samochodu, a co do sterylizacjo kotki to ona ma dopiero 4 miesiące więc na sterylizację jeszcze czas :)
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 mar 2012, o 06:53

Jak kocur jest wychodzący to jest to jak najbardziej wskazane.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez niya » 13 mar 2012, o 09:42

Przychodzi człowiek styrany z roboty i jeszcze musi sierściucha z karnisza ściągać bo utknął :D, nie mam pojęcia ile tak wisiała, ale mam nadzieję, że niedługo ;)

Obrazek

Drugie spotkanie Amby z nowym kotem, Amba skacze z radości, a kot usiłował przez zamknięte okno wyskoczyć i się zaplątał w żaluzje okienne.........
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 13 mar 2012, o 10:02

Wiem, że to nie wygląda najlepiej, ale mnie rozbawił taki widok :lool: Biedna kocina, gdzie ten kot tam wlazł :-)
Kotek super, widać, że wszystkiego ciekaw, a Amba tak jak mój Zul cieszy się z widoku kotka, ale kotek niekoniecznie :roftl:
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 13 mar 2012, o 10:18

OMG niezła akrobatka...
ewachw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 20 mar 2012, o 11:32

Dokładnie jakbym widziała swojego psa i kota- identyczne jeśli można tak to ując - i ja też nie miałam kłopotu to mam :)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje