Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Nie miałam kłopotu to mam ;)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 21 mar 2012, o 15:38

Śliczne koty. :-) :-)

Jeśli kocurek wychodzi, to najlepiej go wykastrować, po co pomnażać pulę bezdomnych kotów... kicię też najlepiej ciachnąć, ruje bywają bardzo problematyczne. ;)
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 11 lip 2012, o 07:21

taaak piękne są :zakochany:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 11 lip 2012, o 08:03

Mam nadzieję, że kotka już wykastrowana :) Kocurek też :) Dla zdrowia i potomności (czy raczej ich braku).
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez niya » 11 lip 2012, o 08:28

Carmella napisał(a):Mam nadzieję, że kotka już wykastrowana :) Kocurek też :) Dla zdrowia i potomności (czy raczej ich braku).

już daaaaaaaaaaaaaaawno ;)
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 11 lip 2012, o 10:42

:ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje