Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: No i ... Gościu :)

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 29 lis 2017, o 22:12

Obrazek

Nie ma to jak szukanie ukochanej piłki w trawie ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 29 lis 2017, o 22:18

Obrazek

A po dniu pełnym wrażeń najlepiej wpierdzielić się na łóżko pomiędzy Pańciów i rozwalić się tak że ledwo kołdry starcza żeby jedna nogę nakryć ... A kołdra 200x220 dodam tylko ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 30 lis 2017, o 10:05

Obrazek

A tak wygląda ulubiona pozycja do spania Lili ;) nie wiem skąd i czemu, ale czy to poduszkowiec czy nasze łóżko jak śpi głęboko to zawsze w takiej pozycji ... kopyta do góry i pocałujcie mnie w to co mam na wierzchu :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 6 gru 2017, o 21:39

Obrazek

Tzw. zgon po porannym spacerze ;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 gru 2017, o 12:33

Boskie robaczki <3
A jak tam postępy szkoleniowe i uszyska Gościa?
Przyznam,że czekam na wiadomości od Was,jak na prezent od Mikołaja :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 7 gru 2017, o 15:15

No patrz ile ja już wiadomości napisałam wcześniej i nikt nie zajrzał;P ... Ale prosiłam o przeniesienie wątku tutaj, z Powitalni, to pewnie nie wiedziałaś gdzie nas szukać;)

No powiem Ci że uszy to już na bank nie staną... I dobrze ;) taki jego urok że jak pies Pluto wygląda :P widać to na zdjęciu z łąki zresztą... Ale najlepsze jaja są takie, że jak się baaaardzo skupi bo np. szuka piłki, zobaczy że Lila z oczu mu gdzieś zniknęła i jej wypatruje to mu tak stoją jak rasowemu ON :P musi chcieć chyba, poprostu

Jeśli chodzi o szkolenie łapie w mig, siada na komendę a teraz już nawet tylko na gest ... I to z marszu ;) przychodzi jak się zawoła wszystko cacy ... Ale jak zobaczą zwierzaka,albo poczują świeży ślad, no to niestety jest tak silny bodziec że raz na trzy uda mi się ich odwołać... musimy jeszcze chwilkę popracować. Szukanie to jego domena, nochal ma jak Lila :P
Już jest na tyle duży, że nawet jak zdaży się że sami zostaną na trochę dłużej, to praca i spacery starczaja mu na tyle że nie mam żadnych zniszczeń;) A z Lilą tak wariują że często zajmują się poprostu zabawa ze sobą, to ich lekarstwo na nieobecność naszą;)
Na psim parku już jest super, nie boi się bawi z innymi psami biega no szaleństwo... Ale otworzył się dopiero jak Lila zaczęła z nami jeździć;) teraz ta wielka matrona chodzi po placu i wypatruje kontroluje a jak tylko Gościu zapiszczy to od razu strażnik podlatuje i musi zbadać na ile poważna sytuacja jest i czy wszystko ok ... No Strażnik Teksasu mówię Ci, jaja jak berety ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 7 gru 2017, o 15:19

Obrazek

Jak wracam do domu po pracy, a oni trochę dłużej są sami, to taka tęsknota występuje i zmęczenie po patrolowaniu podwórka że jest natychmiastowy zgon :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 8 gru 2017, o 07:06

Bardzo się cieszę,że Gościu tak się wpasował w Waszą rodzinę.
Namawiam Cię gorąco do spróbowania tropienia, no może nie sportowego,ale takiego użytkowego.
Psy będą miały fajną odmianę ;)
U mnie wygląda podobnie-pańcia wraca, kanapa moja i Falko, przytulanie do przysłowiowego cycka lub leżenie, jak Lilka pod paszką u pańciusi ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 8 gru 2017, o 10:06

Kurdę muszę kupić sobie w końcu książkę B.Górnego ... po nowym roku kupuję i zaczynamy, to moje postanowienie :)

Narazie byłam tak zajęta walką z pasożytami, że już mi ręce opadały, tyle kup co ja nazbierałam i wysłałam do badania to o la Boga :P no takie mocne to gów.... że nie szło się pozbyć ich z organizmu ... ale dopiero teraz dostaliśmy info że już jest czysty chłopak, w końcu zaczął przybierać na masie i nabierać mięśni ... więc powoli zaczynamy działać dalej :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 8 gru 2017, o 21:01

Jeszcze miałam dodać... od początku uczyłam Gościa, Lile zresztą też, nie na smakołyki tylko na takie mega mocne pochwały... to była nagroda. Jak dotychczas to sprawdzało nam się baaaardzo dobrze, ale zastanawiam się czy tak mocne bodźce, jak te ze śladami i zapachami zwierząt i późniejszym uciekaniem, nie zacząć nagradzać smakami? Może to coś pomoże? ... choć Lila jest taka że jej nie interesuje jedzenie jest wpatrzona w Nas, piłkę i atrakcje z nami związane więc żadne psy ani ludzie wogole jej nie ruszają... tylko te dzikie zwierzaki. Ale jak Boga kocham, taki smród niesie się po lesie jak dopiero co w pobliżu pojawiła się sarna albo dzik, że chyba mnie to nie dziwi;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje