Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Nowa miejscowka zlotowa 2014 Krynica

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 paź 2013, o 07:59

Nie mam zatem więcej pytań :D
Dla mnie może być i morze, ważne,żeby woda była :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 7 paź 2013, o 19:26

Dodam, iż w tym ośrodku już się odbywały spotkania przewodników psów i ich właścicielami ze szkoleniowcem..aczkolwiek była skromniejsza grupa niż ta zlotowa
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 9 paź 2013, o 08:56

1.czy na zlotach ma być szkoleniowiec? tak
2.czy mają być gadżety zlotowe ( czapki koszulki zlotowe i pamiątki dla futer??? niekoniecznie jeśli mogę coś zasugerować wolałabym żeby był to kubek,miska bo chusty i czapki średnio mi odpowiadały)
3.czy organizujemy wieczory piątkowe ( bigos, smalczyk,barszczyk beczka piwa itp. tak ale w innej formie
4.czy organizujemy ognisko sobotnie (kiełbaski dodatki do tego) oczywiście
5.czy planujemy opieke weterynaryjną na okres zlotu?? oczywiście mieliśmy różne syt że wet był potrzebny
czy organizujemy dalej zloty? oczywiście
czy forma pozostaje? chyba chodzi ci o to że organizator nie robi zakupów dla wszystkich do mojego zlotu tak było - myślę że można tutaj podyskutować
czy tniemy koszty tylko jakie?? pkt 2
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje