Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Nutka smródka.:)

Nieprzeczytany postprzez sisi » 15 lip 2012, o 19:26

Witamy serdecznie.;) Jesteśmy na forum nowi, więc najpierw się przedstawimy. Ja- Sandra, mój przyszły(za 2miesiące :przerażenie: ) mąż- Grzegorz, nasza psinka- Nutka. Nutka ma 8miesięcy, a my mamy ją od 3. Przygarnęliśmy ją ponieważ jej poprzedni właściciel zmienił pracę i nie był w stanie poświęcać jej tyle czasu ile potrzebuje. W temacie napisałam Nutka smródka, bo to jej przydomek.:P Kiedy któregoś dnia, gdy zapoznawaliśmy się z nią, a ona z nami i naszym ogródkiem- poszliśmy na spacer, ta nagle wydostała się z szelek i zaczęła szybko biec. Gdzie pobiegła? Do małej rzeczki smródki, która wpadała do stawu niedaleko naszego domu. Dobrze, że w kieszeni miałam psie ciasteczko, bo inaczej byśmy jej stamtąd nie wyciągnęli. Kiedy właściciel odbierał ją wtedy od nas powiedział tylko: No, przecież mówiłem wam, że lubi wodę! Ale skąd mieliśmy wiedzieć, że aż tak?

Teraz Nutka jest już do nas przywiązana. Chodziliśmy na psie przedszkole, a we wrześniu planujemy iść na kurs podstawowy. Na razie tyle, coś więcej następnym razem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 17 lip 2012, o 23:10 przez sisi, łącznie edytowano 1 raz
sisi
Losowy avatar

Re: Nutka smródka.:)

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 15 lip 2012, o 19:50

słodka jest ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 15 lip 2012, o 20:14

Piękna i pocieszna sunia :-) Chyba troszkę urwisuje? Ma bystre spojrzenie i w oczach niespokojne diabliki :roftl:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez sisi » 15 lip 2012, o 20:31

Raspberrydream- też tak myślę.:)
Dorcia- oj urwisuje, urwisuje.:)
sisi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 15 lip 2012, o 21:54

Chyba lubi pozować, co? Śliczna sunia:)
Witamy na forum !
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 15 lip 2012, o 22:07

Super sunieczka,witamy :) :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 15 lip 2012, o 22:29

Śliczna jest :-) Pozdrawiam serdecznie
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sisi » 16 lip 2012, o 11:50

Pozować- lubi, lubi;) Jak znajdę kabel do telefonu to wrzucę jeszcze parę nowych fotek.:)
sisi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 16 lip 2012, o 12:50

Śliczna mordka :D
Mizianko dla niej :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 17 lip 2012, o 13:39

Witamy z L&V :)ktoś chciał oddać szczeniaka za darmo?Rzadko spotykana praktyka.. Nutka nie jest czasem wilczasta?Coś tam na zdj.przebłyskuje siwa sierść..:)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje