Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Nużyca!

Nieprzeczytany postprzez Camila » 13 kwi 2011, o 14:26

Mój mieszaniec Kaukaza ma Nużyce niestety powraca :( znacie może jakieś sposoby na leczenie ?? My już wszystkie chyba wykorzystaliśmy :(
Camila
Losowy avatar

Re: Nużyca!

Nieprzeczytany postprzez Rex » 15 kwi 2011, o 16:14

Ja niestety nie poradze ci nic a wet nic nie dał. Myśmy w zeszłym roku tak według sędziego z PKPR ale za sprawą hodowcy powiedział,że ma nużyce robiliśmy 4 razy zeskrobiny badania i nic nie wykazało na szczęście Rex po prostu jest uczulony na niektóre pyłki nawet na świeżo koszoną trawe. Poradz sie jakiegos weta swoją droga jesli ma stwierdzona twoj pies nużyce wet powinien coś dać.
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 7 maja 2011, o 08:40

Dostaje ale niestety juz nie pomaga tak jak wcześniej pomagało...:(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez bartosz.kr » 8 maja 2011, o 10:16

Wiem,że obroża Preventic pomaga na nużycę.Może gdyby ją nosił to by nie powracała.
bartosz.kr
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agis » 8 maja 2011, o 11:18

Obroża Preventic zdaje się, że została wycofana ze sprzedaży.
agis
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez malkin » 8 maja 2011, o 18:47

agis napisał(a):Obroża Preventic zdaje się, że została wycofana ze sprzedaży.
można ją kupić poza terenem Polski np u Czechów
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Camila » 15 maja 2011, o 10:30

U Czechó Justynko mówisz? Hummm ja będę w połowie czerwca w okolicach Czech :)
Camila
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje