Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Obroża elektryczna

Nieprzeczytany postprzez puma » 25 mar 2012, 19:16

Właśnie, a nie masz możliwości pożyczenia obrozy od jakiegos zaprzyjaźnionego i solidnego szkoleniowca ? Albo najlepiej załatwić sesje ze szkoleniowcem z OE w pakiecie :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Wiek: 20
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41

Re: Obroża elektryczna

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 25 mar 2012, 20:14

"OE + lekcja jej używania + zajęcia praktyczne z fachowcem"
Pakiet całkiem niezły, wręcz marzenie ;-)
Wydaje mi się, że jeśli ktoś szuka OE, to ma jakieś pojęcie na temat jej używania, a jeżeli zależy nam na ograniczeniu kosztów, to trzeba wspomnieć, że szkoleniowiec zapewne swoje do kieszeni weźmie.

Aisance - w takim razie, jeśli pasuje Ci taka opcja z pożyczaniem, pokręć się w psim toważystwie, polując na tych z OE ;-)
"Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn." Ed Frawey
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 17
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 14:29

Re: Obroża elektryczna

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 25 mar 2012, 21:18

Dzięki bardzo za pomoc :)

Jakby ktoś miał OE i mógł pożyczyć (odpłatnie oczywiście) albo ma znajomego, który dysponuje takim sprzętem to byłabym niezmiernie wdzięczna!
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika
Wiek: 17
Lokalizacja: Września
Dołączył(a): 06 mar 2011, 00:13

Re: Obroża elektryczna

Nieprzeczytany postprzez repo » 31 mar 2012, 14:25

ja pracuje z obrożą elektr... za swoją dałem 1800. Powiem tak. Wiele rzeczy można osiągnąć bez niej. I nie wiele zachowań wymaga korygowania elektryką.Sam zakup obroży to jedno, a odpowiednie jej używanie to drugie.
Miałem do czynenia Z OBROŻAMI tego typu już nie raz. Odradzam zakup poniżej 1000zł oraz obroży bez zabezpieczenia przeciążeniowego, obroży bez atestów.
repo
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: raper
Imię: grzesio
Wiek: 33
Lokalizacja: zielona góra
Dołączył(a): 31 mar 2012, 14:17

Re: Obroża elektryczna

Nieprzeczytany postprzez dariex » 31 mar 2012, 17:45

repo napisał(a):ja pracuje z obrożą elektr... za swoją dałem 1800. Powiem tak. Wiele rzeczy można osiągnąć bez niej. I nie wiele zachowań wymaga korygowania elektryką.Sam zakup obroży to jedno, a odpowiednie jej używanie to drugie.
Miałem do czynenia Z OBROŻAMI tego typu już nie raz. Odradzam zakup poniżej 1000zł oraz obroży bez zabezpieczenia przeciążeniowego, obroży bez atestów.



Masz zdecydowaną rację.
Jaki model obroży posiadasz?

http://smon.pl
dariex

Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 34
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 16
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post