Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 12 cze 2014, 10:04

Już współczuje :DJest tyle tych firm że o obrożoholizm łatwo :DSzczególnie przy wyprawce :Dja mam kilka obrozy i smyczy w kiilku rozmiarach w mojej wyprawce :lool:
Zapraszam do galerii Pyrlandzkiego Kejtra Obrazek
Obrazek
„Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak.
Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i
co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.”

Miłego dnia życzy Wercia raz aniołek raz diabełek Obrazek& Strong-Dog Kala Obrazek
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. obróżek wszelakich
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala vel Batman
Imię: Weronika
Wiek: 21
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 12 cze 2014, 10:59

Dzięki za link Maria :lool:mi obrożoholizm już się zaczął, na tę stronę też już wpadłam :roftl:
Weronika wiem, że łatwo :roftl:narzeczony mnie ubije, za te kolorowe obróżki, szczególnie, że to takie "niemęskie" :roftl:Ale póki nie urośnie pies, to nie kupię więcej niż 2 obroże, chyba, że się zniszczą, bo to nie ma sensu. A psa nawet w domu nie mam a już rozkminiam, a w czasie sesji jeszcze łatwiej o to :roftl:
A kupowałyście z Allegro od Dogstyle? Jak z jakością w porównaniu do innych tego typu?
Obrazek
WarOfWorlds
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Wiek: 22
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Dołączył(a): 25 sty 2014, 20:34

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 12 cze 2014, 11:32

Mam cały komplet: szelki+smycz+obrożę z DogStyle. Co do jakości nie mam zastrzeżeń, tylko długo się czeka.
Nyks
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna
Imię: Maria
Wiek: 18
Lokalizacja: Warszawa/Nowa Wieś
Dołączył(a): 03 mar 2013, 16:06

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 12 cze 2014, 11:34

Zniszczyć to raczej się nie zniszczą :Dpieseł wyrośnie :lool:Ja szczenięce szelki i obroże Kali mam do dzisiaj :D
Ja mam szelki od DS :DJestem zadowolona, ładnie wsio zszyte, okucia mocne, taśma łatwo się dopiera mimo że my mamy jasną bo neonową zieloną :)
Zapraszam do galerii Pyrlandzkiego Kejtra Obrazek
Obrazek
„Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak.
Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i
co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.”

Miłego dnia życzy Wercia raz aniołek raz diabełek Obrazek& Strong-Dog Kala Obrazek
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. obróżek wszelakich
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala vel Batman
Imię: Weronika
Wiek: 21
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 12 cze 2014, 13:30

Obrożoholizm ma chyba każdy kto wejdzie w posiadanie szczeniaka :D
Ja też wydawałam bez sensu pieniądze na obroże, w których moje psy chodziły raptem dwa razy ;] Aria za pierwszym, a Drago za drugim razem :DPóźniej wybrałam te która nam najbardziej odpowiadają, resztę oddałam do schroniska, łącznie ze szczenięcymi szelkami Drago, w których był tylko raz.
Nie ma sensu wydawać pieniędzy na nowe obroże bo i tak, założę się, że Wasze psy chodzą w jednej i tej samej, może góra w dwóch :)
Nad szelkami też polecam się grubo zastanowić, czy będziecie ich używać i czy na pewno będą wam potrzebne, zwłaszcza, że to nie mały wydatek. Ja kupiłam szelki Juliusa i wiszą nieużywane od roku ;)

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 31
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 14
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 12 cze 2014, 14:12

Lu chodzi we wszystkich swoich obrożach, bo to przecież nudno codziennie zakładać tę samą :lool:A z trzech par szelek tylko jednej już nie używamy.
Nyks
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna
Imię: Maria
Wiek: 18
Lokalizacja: Warszawa/Nowa Wieś
Dołączył(a): 03 mar 2013, 16:06

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 12 cze 2014, 16:12

No właśnie, bo jak to tak, żeby kobieta chodziła codziennie tak samo ubrana :roftl:

Dziękuje za opinie o DS :-)Bo tam mają te śliczne wzory w kropki, jestem w nich zakochana.
Obrazek
WarOfWorlds
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Wiek: 22
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Dołączył(a): 25 sty 2014, 20:34

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 12 cze 2014, 16:40

pies z jedną obroża i smyczą :przerażenie:jak tak można? :scratchczy to w ogóle możliwe? :roftl::roftl::roftl:
Zapraszam do galerii Pyrlandzkiego Kejtra Obrazek
Obrazek
„Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak.
Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i
co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.”

Miłego dnia życzy Wercia raz aniołek raz diabełek Obrazek& Strong-Dog Kala Obrazek
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. obróżek wszelakich
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala vel Batman
Imię: Weronika
Wiek: 21
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 13 cze 2014, 12:26

xxxkaluniaxxx napisał(a):pies z jedną obroża i smyczą :przerażenie:jak tak można? :scratchczy to w ogóle możliwe? :roftl::roftl::roftl:


Ja mam tylko jedną smycz, no dwie, bo mam dwa psy :lool:
Nigdy nie miałam parcia na komplety parcianych obroży i smyczy bo wiem co robi parciana smycz gdy pies pociągnie albo nie daj Boże zobaczy koteczka ;)
Lubię moje dłonie bardziej niż kolorowe smyczki :roftl:
Smycz ma być praktyczna a nie ładnie wyglądać ;)
Poza tym, nie tylko ja wychodzę z nimi na spacer....
Kiedyś kupiłam taką obrożę dla Arii:
Obrazek

Myślicie, że Arczi wyszedł z Arią na spacer zakładając jej tą właśnie obrożę? :roftl:

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 31
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 14
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Obroża i smycz.

Nieprzeczytany postprzez lalesia » 03 lip 2014, 10:17

A ja jakoś do tego czasu o dziwo nie miałam parcia na obroże. Wszystkie fundusze pochłania moja pasja do zabawek i akcesoriów szkoleniowych.

Z obroży do niedawna mieliśmy tylko 15-letnią obrożę skórzaną po byłym owczarku (kiedyś to robili mocne rzeczy, nie to co teraz!), łancuszek z długim ogniwem oraz kolczatkę.

Ostatnio kolekcja poszerzyła się o obróżkę odblaskową Rogz (http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Rogz-obr ... range/4499) i nową, czarną obrożę skórzaną 2,5cm, którą nosi bez przerwy. Jednak nie mam zaufania do obroży z zatrzaskiem i plastikową sprzączką w konfrontacji z siłą użytka...

Dodatkowo byłam zmuszona dokupić 2 nowe sportowe kolczatki, bo poprzednia miała za krótki kolec do bujnej sierści Gacola i w chwilach mocnego pobudzenia zwyczajnie przestawała działać ;)

Jednak w przypadku Gaca to albo skóra, albo metal ;)teraz mam jeszcze ochotę na czerwoną skórę
lalesia
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Ewa
Wiek: 27
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 18 paź 2013, 17:47

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post