Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Obroża Julius K-9

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 10 sty 2014, o 21:26

Dagi napisał(a):
kalyna napisał(a):Jak dla mnie jest za szeroka, ale to sprawa indywidualna, gustu.

No a jak już przetestujesz ją, to się pochwal :ok:
Ja też uważam, że jest za szeroka, ale tak jak pisała Alina - to kwestia gustu i to Tobie musi się podobać :)

raczej zwracam uwagę na to czy psu wygodnie. Takie szerokie obroże niespecjalnie się sprawdzają przy długiej sierści.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Re: Obroża Julius K-9

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 10 sty 2014, o 21:40

Ja otrzymam obrożę podzielę się wrażeniami, z testami trzeba będzie jeszcze poczekać. Chciałem obrożę z uchwytem a ta właśnie ma takowy. Co do szerokości też mnie to zastanawiało ale myślę że nie będzie źle i pieskowi będzie wygodnie. Kupiłem oczywiście wersje z paskiem odblaskowym co by psinka była widoczna o zmroku :lool:

A więc dzisiaj odebrałem obrożę, fakt jest trochę szeroka ale nie jest tragicznie, przede wszystkim jest solidna tak samo uchwyt jest solidny a na tym mi najbardziej zależało. Czy będzie się źle nosić na DON'ku mogę zaryzykować stwierdzenie że nie, taśma nie jest sztywna więc pies nie będzie narzekał na jakiś dyskomfort - mam taką nadzieję :lool:
Obrazek
Obrazek
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje