Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: obroża odblaskowa

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 16 lis 2011, o 18:38

Daj znać jak się sprawują, no i jak z wytrzymałością.. ;-)
My potrzebujemy na ranne spacery (przed pracą), z domu wychodzi się praktycznie na łąkę więc o 6.00 ciemno jak w d.... Na razie mamy szelki z paskiem odblaskowym "na piersi" więc jak się Lena tyłkiem do nas odwróci to kiepsko ją widać..
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez dariex » 24 lis 2011, o 23:49

Ewa,my kupiliśmy taką:

http://allegro.pl/mega-hit-swiecaca-obr ... 02197.html

W Karusku podobna kosztuje ok 70zł ;)

Generalnie sprawdza się nawet w dużych ciemnosciach ( 2 opcje mrugania,1 opcja - światło ciągłe) ale jak pies ma długą sierść,to proponuję obroże swiecącą załozyc na zwykłą,bo ginie w kłakach i słabiej widac.

Nie polecam tej obroży używac jak zwykłej - po zapięciu Chivasa,zanim zdażyłam otworzyc drzwi,to zaczep miałam w ręce ;) (źle wszyty pasek podtrzymujący kółko ) albo wczesniej mocniej przeszyc.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 24 lis 2011, o 23:57

Ja kupilem Hikariemu obroze swiecacą ale w tych dlugich klakach nie byla widoczna mimo ze poprzestawialem zapiecie i tak ginela w ciemnosci tylko ze to byly pojedyncze ledowe zaroweczki ,moze jak caly pasek swieci to lepiej widac?
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 25 lis 2011, o 06:39

dariex napisał(a):Ewa,my kupiliśmy taką:

Generalnie sprawdza się nawet w dużych ciemnosciach ( 2 opcje mrugania,1 opcja - światło ciągłe) ale jak pies ma długą sierść,to proponuję obroże swiecącą załozyc na zwykłą,bo ginie w kłakach i słabiej widac.

Nie polecam tej obroży używac jak zwykłej - po zapięciu Chivasa,zanim zdażyłam otworzyc drzwi,to zaczep miałam w ręce ;) (źle wszyty pasek podtrzymujący kółko ) albo wczesniej mocniej przeszyc.

Sprytna ta obróżka.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 25 lis 2011, o 10:18

a ja dzisiaj się wybieram po taki świecący przypinek do obroży: http://allegro.pl/swiecacy-brelok-blink ... 52762.html
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lis 2011, o 19:38

dariex napisał(a):Ewa,my kupiliśmy taką:

Dzięki za linka...Lena z krótkim kłakiem, więc obroza powinna byc widoczna.. ;-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez dariex » 25 lis 2011, o 19:47

Hiku27 napisał(a):Ja kupilem Hikariemu obroze swiecacą ale w tych dlugich klakach nie byla widoczna mimo ze poprzestawialem zapiecie i tak ginela w ciemnosci tylko ze to byly pojedyncze ledowe zaroweczki ,moze jak caly pasek swieci to lepiej widac?

WOjtek,to dlatego napisałam,ze daję pod spod zwykłą obrożę i na niej zapinam tę swiecącą,aby była wyżej,bo inaczej to ledwo widać,nawet jak świeci cały pasek.
Na ciąglym świeceniu widać zdecydowanie lepiej niż jak mruga- przynajmniej u długokudłych.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 29 lis 2011, o 15:06

Odblaski są fajne, sprawdzają się. kupiliśmy sobie na rękawy a czarnej na szyję. Gdy pada światło na odblask są bardzo widoczne :-)
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje