Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wzorzec rasy owczarek niemiecki.

Ocena suczki pod kątem wystawowym - zdjęcia

Nieprzeczytany postprzez stopro. » 23 sie 2014, o 10:38

Witam,
zakładałem już temat dotyczący zakupu kolejnego psiaka. Byłem i oglądałem suczkę. Jest to BIBI Aris FCI, długowłosa po rodzicach ojciec CARLOS z Peletonu Skorpiona i matka ZORKA Ardelia.
Nie ukrywam, że z tą suczką chcę zacząć przygodę z wystawami. Poniżej wklem 2-3 zdjęcia podglądowe. Proszę bardzo osoby bardziej doświadczone czy suczka ta dobrze rokuje pod kątem wystaw (nie mówię tu o zaliczaniu tych najlepszych z dużą konkurencją).
Za półtora tygodnia będzie miała 5 miesięcy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
stopro.
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Patryk

Re: Ocena suczki pod kątem wystawowym - zdjęcia

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 24 sie 2014, o 21:09

Witam Ciebie Patryku,oglądając zdjęcia Bibi,jest wszystko w najlepszym porządku,patrząc na nią,pod kątem wystaw rokuje duże nadzieje,przynajmiej taka jest moja opinia.Życzę powodzenia na wystawach,i myslę,że się pochwalisz wynikami.Pozdrawiam Ja i prawie 2 letnia Kora.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje