Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Oczy

Nieprzeczytany postprzez mlodaoi » 13 maja 2012, 17:13

U mojego 3-miesięcznego ONka, też wet stwierdził zapalenie trzeciej powieki, zakrapiałam mu tydzień czasu oczka, potem kontrol, kazał jeszcze tydzień zakrapiać. Zauważyłam, że po tym tygodniu oczka już były w porządku,ale po paru dniach,gdzie więcej czasu spędzał w ogrodzie, podczas wietrznej pogody, znów mu zaczęły oczy łzawić i się zaczerwieniły. Może to jednak jakaś alergia,a nie zapalenie? Jutro jedziemy do weta to mu to zasugeruje.
mlodaoi
Losowy avatar

Re: Oczy

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 22 kwi 2013, 13:55

Czy w ostatnich dniach (tygodniach), gdy zaczęło się robić ciepło i rozkwitły wszelkiego rodzaju rośliny, wasze pieski miały problem z ropiejącymi oczkami? Sparrow "płacze" na jedno oko od 3 dni. Nie jest wyjątkiem, jego koleżanka Kenia również to ma, tak samo młody bokserek, starszy labrador i jakiś znajomy znajomego. Wszystko zaczęło się właśnie w ciągu 2 tygodni.
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 23
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Oczy

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 22 kwi 2013, 16:00

U rudzielca oczka nie łzawiły, ale jak nastąpił boom pyłkowy, dwa tygodnie temu właśnie, to mu z nocha leciało, dostał wapno i rutinoscorbin i się uspokoiło. Wet zalecił,że jak dojdą inne objawy, to mamy się zgłosić na kurację na alergię.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Oczy

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 22 lis 2014, 16:01

Moja paranoja czy problem z oczami .Zula ma 4 lata i od jakiegoś czasu zauważyłam ze , chyba mam nadzieje że naprawde mi sę tylko wydaje ale Zula niedowidzi.Podam pare przykładów :spacer Zula biega i obcy pies króry się czai Zula go nie widzi a przechodzimy od niego z 15 metrów ,Zula zadziera głowe i węszy .tak samo jak ćwiczymy a wraca że szkoły moja curka dopuki sie nie odezwie to poczwara stoi jak wmurowana słucha i węszy ,jak curka zawoła ją to wielka radość .Moze mój opis nie jest zbyt elokwętny i obrazowy ale poetką nie jestem .PROSZĘ o wasze opinie czy to moja paranoja czy moja psica ma problem
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Wiek: 39
Lokalizacja: k-pomorskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 20 sty 2012, 20:20

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post