Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

odeszla moja Psina((((

Nieprzeczytany postprzez wiosna1 » 11 wrz 2011, o 21:08

witam jestem 1-szy raz na takim forum, moja ukochana Pampunia odeszla 2tyg temu, 2 razy uratowalam jej zycie, 3-ci nie zdazylam i nie moge sie z tym pogodzic, jestem tak naprawde sama z tym cierpieniem moze wlasnie dlatego tu trafilam???
wiosna1
Losowy avatar

Re: odeszla moja Psina((((

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 wrz 2011, o 07:30

Cześć. Jest mi bardzo przykro, trzymaj się.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez niya » 12 wrz 2011, o 07:50

Witaj, jest mi niesamowicie przykro, ciężko jest pocieszyć się po takiej tragedii. Łączę się w bólu :(
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 wrz 2011, o 09:36

cześć :) witaj na forum dobrze że tu trafiłaś cieżko jest się pozbierać ale dasz radę czas leczy rany ale z nami na pewno będzie ci lżej trzymaj sie bardzo mocno przytulam (*)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez wiosna1 » 23 wrz 2011, o 21:54

czesc dzieki za slowa wsparcia, niestety moj bol jeszcze dlugo potrwa((((
wiosna1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 24 wrz 2011, o 11:52

:welcome witam
bardzo mi przykro z powodu psiaka, trzymaj się!
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 24 wrz 2011, o 13:36

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 25 wrz 2011, o 11:23

:-( :-( :-( smutno czytac takie wiadomosci trzymaj sie :-( mam nadzieje ze po pewnym czasie bol minie a zostanie pamiec po futrzastym przyjacielu i moze zdecydujesz sie na nastepnego owczarka tak robi duzo osob po stracie swojego psa.
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez wiosna1 » 3 lis 2011, o 18:40

dzieki wszystkim, bardzo chcialabym nastepna owczarke ale maz twierdzi ze to nie dobry pomysl bo bede w niej w niej widziala moja kochana Ciapule,mam jeszcze czarna jamniczke i "dochodzaca" husky tez wyrzucona do lasu((((mimo to tesknie za owczarkowa moze jestem nienormalna ale ma swoj grob na ogrodku...no coz takie dziwaki jak ja jeszcze sa na tym swiecie
wiosna1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 4 lis 2011, o 16:34

Cześć. Takich, jak piszesz, "dziwaków" jest tutaj więcej... Poza tym - tak mi przykro z powodu Twojej Psiny... :-( ogromnie współczuję. Pozwól, że coś powiem od siebie. Ja straciłem poprzedniego mojego psa latem ubiegłego roku. Dokładnie rzecz biorąc - odszedł 06 lipca 2010 roku. Nowotwór mózgu...uśpić musiałem. Czujesz ten klimat? Na łeb dostawałem przez jakieś kilka tygodni i tez mówiłem, że nigdy więcej, żeby nie porównywać. Na szczęście, od 10 grudnia ubiegłego roku mam Axela. I uwierz mi, nie porównuję, pamiętam o jego poprzedniku (jakżeby inaczej, przecież przeżyliśmy razem super 6 lat, 5 miesięcy i 9 dni) a jest mi dużo łatwiej...może nie tyle zrozumieć to co się stało ale może chociaż jakoś się z tym pogodzić. Przemyśl więc...
Bobby
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje