Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Omega 3

Nieprzeczytany postprzez Kamila » 4 paź 2013, o 12:50

Czy sa jakies skutki uboczne nadmiary podawania preparatow z omega 3?
Moze krotko wyjasnie o co chodzi.
Do tej pory pies dostawal na stawy preparat ARTHRIAID(odpowiednik popularnego w Polsce Arthroflexu).To najbardziej zblizony do arthroflexu preparat na stawy dostepny w UK. Niestety weszla nowa linia tego preparatu (starej juz nigdzie nie moge kupic), a nowa linia ma identyczny sklad ale wzbogacony o Omega 3 (250mg/5ml), poza tym glucosamine HCL 600MG/5ML, MSM 250MG/5ML,Chondroitin Sulphate 240/5ml.
Dotychczas przy starej lini ArthroAid (bez omega3), pies dostawal rowniez Olej z lososia(fish for dogs), ktory zawiera omega 3(875/5ml).
Czy nie przesadze podajac nowa linie Arthroaid i olej z lososia- nie za duzo omega3? Moze warto dodac, ze psiak ma dysplazje.
2 miesiace temu przeszlismy z suchej na Barfa, ale cos chyba z poczatku sknocilam przy bilansowaniu bo siersc jakby stracila polysk stad pojawil sie w domu olej z lososia, tylko teraz mam watpliwosci czy moge go podawac z nowa linia preparatu na stawy, czy sa jakies skutki uboczne nadmiary omega3...
Po oleju z lososia siersc rewelacja!!!
Kamila
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazir
Imię: Kamila

Re: omega3

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 4 paź 2013, o 13:21

Witaj!muszę Tobie powiedzieć ze Ja od czasu do czasu mojej Korze podaję olej z sardynek w puszce razem ze żarelkiem.....mowią mi czy Ja ja aby nie pastuje ha ha.Pozdrawiam.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje