Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: ON/DON to nie pies dla każdego! Uświadamiajmy ludzi!

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 16 gru 2012, 21:48

rysnek ! Gratuluję ci twojej postawy i tak trzymaj ;-)

A moim skromnym zdaniem trzeba ludzi uświadamiać. Moją sunię z miłości (prawdopodobnie nieświadomie)poprzedni właściciele wpędzili w anemię, miękką łapę, słabe mięśnie i budulec. Niby wszystko w porządku jadła, dbali o nią, ale pies zaniedbany dlaczego? prawdopodobnie z braku dostatecznej wiedzy by go poprawnie prowadzić. Zwykła głupota, a piesiu teraz poszkodowany.... dlatego drogi rysnku czytaj, pytaj a powinno być wszystko dobrze :-)


Tego ci życzę i gratuluję twojej ONce, że ma tak wspaniałego pana.
Ostatnio edytowano 16 gru 2012, 22:27 przez xkasia, łącznie edytowano 2 razy
xkasia
Losowy avatar

Re: ON/DON to nie pies dla każdego! Uświadamiajmy ludzi!

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 16 gru 2012, 22:25

rysnek napisał(a):Wszyscy piszecie o wiedzy i przygotowaniu a ja wam powiem że moja Hera będzie szczęśliwa bo mam serce. Nauczę się jej. Będę czytał, pytał i prosił o rady. Biegał z nią, bawił się, karmił i sprzątał puki się nie nauczy. Jesteśmy już razem i oboje się bedziemy uczyć. Życzcie nam powodzenia.


:ok:

powodzenia :-)
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 41
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: ON/DON to nie pies dla każdego! Uświadamiajmy ludzi!

Nieprzeczytany postprzez rysnek » 17 gru 2012, 18:16

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Dam radę. Oboje damy. :)
rysnek
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post