Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: ONa jeszcze nie ma...

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 22 lis 2012, o 19:45

Witaj :)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 22 lis 2012, o 20:32

Hej imienniczko!
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 23 lis 2012, o 09:34

Witaj :)

Ja tam lubię ciepełko, ale prawda, że skrajności nie są dobre. Takie 22 st mogłyby być ciągle :)
U mnie dziś chłodno, mgliście i wilgotno.
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 lis 2012, o 10:10

AnnaJagna napisał(a):
Nesa napisał(a)::welcome: Brazylia....ciepełko.... :ooops: raj na Ziemi...

Ciepełko niemiłosierne. Tęsknię za zimą, za pochmurnym dniem, za kawką i tartą cytrynową na Brackiej w Krakowie.
Brazylia dopiero się rozwija kynologicznie. Miasto, w którym mieszkam jest bardzo nieprzyjazne psom. Na szczęście w tym przypadku brak egzekwowania prawa sprzyja psiarzom. Można iść na spacer po plaży i za każdym razem cieszyć się, że się nie dostało mandatu :lool: .

To taki spontan z tym wyjazdem czy spełnienie marzeń? Wszędzie dobrze ale tam gdzie +20 przez cały rok najlepiej. :-P :ooops:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 lis 2012, o 10:16

Aga i N napisał(a):Wszędzie dobrze ale tam gdzie +20 przez cały rok najlepiej. :-P :ooops:

Aga, święte słowa! :roftl:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 lis 2012, o 11:14

Miałam na myśli że MINIMUM +20, ale wiem że mnie dobrze zrozumiałaś i tak :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 23 lis 2012, o 11:34

Witaj AnnoJagno :-)

Jesli chodzi o mnie, to preferuje temp. 22-24C (na dlugie spacery), ale psy lubia mniej. Buraki ;-)
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 lis 2012, o 12:08

Aga, oczywiście, że zrozumiałam ;-)
Przy +20 to jaj jeszcze w swetrach chodzę :roftl:
Ale zoffowałałyśmy Anie powitalnię ... :ooops:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 23 lis 2012, o 13:13

Ale fajnie rozprawiacie o pogodzie a u mnie tymczasem 9 rano i 30 stopni C. Niebo bezchmurne.
Pies po spacerze rozpłaszczył się na podłodze, czyli strzelił tak zwaną żabę, w celu ochłodzenia brzuchola... .
Carmella, tęskni mi się do takiej szarugi czasami.

-- 23 lis 2012, o 13:14 --

Aga i N napisał(a):
AnnaJagna napisał(a):
Nesa napisał(a)::welcome: Brazylia....ciepełko.... :ooops: raj na Ziemi...

Ciepełko niemiłosierne. Tęsknię za zimą, za pochmurnym dniem, za kawką i tartą cytrynową na Brackiej w Krakowie.
Brazylia dopiero się rozwija kynologicznie. Miasto, w którym mieszkam jest bardzo nieprzyjazne psom. Na szczęście w tym przypadku brak egzekwowania prawa sprzyja psiarzom. Można iść na spacer po plaży i za każdym razem cieszyć się, że się nie dostało mandatu :lool: .

To taki spontan z tym wyjazdem czy spełnienie marzeń? Wszędzie dobrze ale tam gdzie +20 przez cały rok najlepiej. :-P :ooops:

Raczej spontan. W Niemczech poznałam Brazylijczyka i sprawa się załatwiła :lool:

-- 23 lis 2012, o 13:17 --

Brawurka napisał(a):
Aga i N napisał(a):Wszędzie dobrze ale tam gdzie +20 przez cały rok najlepiej. :-P :ooops:

Aga, święte słowa! :roftl:

A co powiecie na +25 non-stop? :-P

-- 23 lis 2012, o 13:20 --

nebrot napisał(a):Witaj AnnoJagno :-)

Jesli chodzi o mnie, to preferuje temp. 22-24C (na dlugie spacery), ale psy lubia mniej. Buraki ;-)

Zastanawia mnie czy taki nawet najbardziej pracowity owczar nie wolałby się w tym klimacie ułożyć w cieniu obok hamaka i drzemać. Upał rozleniwia, czyż nie?
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 lis 2012, o 13:26

Powiemy: oooo tak!!!!! :)
Jak patrzę na moje krótkie spodenki nie schowane jeszcze z lata to mam doła. Także podobnie jak Twój pies pragnę też się rozpłaszczyć... Na materacu położonym na włączonym ogrzewaniu podłogowym hehehe.
U mnie w pracy z +3 stopnie...... I muszę nazwać to "jest jeszcze w miarę ciepło" bo będzie jeszcze gorzej grrrrrrrrr.....
Szczęściara :) ja tam bym mogła z Nazgulem się też tam przeprowadzić, jemu upał jakimś cudem nie przeszkadza, byle wodę mieć ze sobą.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje