Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Opinia o karmie eukanuba

Nieprzeczytany postprzez Diego2014 » 25 sty 2015, o 01:10

Witam mam pytanie dotyczące karmy Eukanuba Puppy Junior Large Breed. Karmie ją mojego 10 miesięcznego owczarka diega. Wczescniej karmiałam go Acaną Large Breed Puppy. Gotuje mu tez zupy daje biały ser 2 razy w tygodniu i raz w tygodniu 3 skrzydełka.
Diego2014
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Diego
Imię: Magda

Re: Opinia o karmie eukanuba

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 25 sty 2015, o 20:43

enakube przerabiałam ale dla dorosłych psów psica zadowolona nie była ,qupy lużnie .Acana z czystym sumieniem polecam u nas się sprawdziła teraz karmimy totw
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: Opinia o karmie eukanuba

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 29 sty 2015, o 09:46

A ja odwrotnie. Po Acanie problemy z koopą. Eukanubą karmimy wszystkie trzy psy w hodowli. Na zmianę adult large i jogging and agility.
Szczeniaki dostają zawsze puppy larga. Nie ma żadnych problemów, wyglądają pięknie ;-)
Już niejednokrotnie byliśmy zaczepiani na spacerach pytaniem, czym karmimy psy, że takie śliczne, błyszczące.
Ja polecam.
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje