Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Owczarek czeski i labrador

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 5 gru 2011, o 22:10

Trochę jakichś zdjęć mam, może da się zrobić małą galeryjkę.
Owczarek czeski - tak inaczej nazywa się chodski pies (Bohemian Shepherd, Chodenhund).
Jeszcze w hodowli z siostrą (siostra to ta na półce)
Obrazek

W nowym domu:)
Obrazek

Pierwszy dzień z Figą-film

Półroczna chodaczynka z labradorką
Obrazek

Barbi 9-miesięczna w Lanckoronie, obok- zaprzyjaźniony ON
Obrazek

-- 5 gru 2011, o 22:23 --

Socjalizacja na rynku w Krakowie :)
Obrazek

warowanie? :D
Obrazek

Druga rocznica urodzin :)
Obrazek

Zabawa piłeczką - 4-miesięczna Barbi z labradorką (zobaczcie, jak labusia fajnie prowokuje malą do zabawy)
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barbi/Figa
Imię: Barbara
Pochwały: 7

Re: owczarek czeski i labrador

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 5 gru 2011, o 22:37

Jaka śliczną kuleczką była :D
Teraz tylko rozwiej nasze wątpliwości, która czarna to Figa, a która Barbi ;)
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 5 gru 2011, o 22:41

Labradorka ma na imię Figa, a Barbi to - Barbora od Perloveho Potoka ;) :D

PIERWSZA KOMENDA

W charakterystykach chodskich psów podkreśla się zapał do pracy węchowej i ja mogę potwierdzić to a sprawdziłam bardzo wcześnie
SZUKANIE I APORT W JEDNYM
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 6 gru 2011, o 08:03

Widzę że gustujesz w czarnuszkach.
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 6 gru 2011, o 09:39

Piękne, w Barbi już się zakochałam ;-) . A w której części Krakowa mieszkacie, bo my na Lesisku, może kiedyś spacerek jakiś ? Napisz jeszcze koniecznie coś o jej charakterze, moja Schila też lubi wąchać
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 6 gru 2011, o 13:16

Strasznie podoba mi się Barbi. Dopiero teraz obejrzałam filmik, super się razem bawiły ;)
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 7 gru 2011, o 18:06

Basia W napisał(a): A w której części Krakowa mieszkacie

Mieszkamy właściwie w okolicy Krakowa, w pobliżu Skawiny. W sobotnie południa bywamy w parku w Skawinie, za towarzystwo mamy młodziutką suczkę cane corso, która też jest, jak my, mieszkanką wsi i socjalizuje się w parku miejskim :) Spacerek - jak najbardziej, może w jakiejś przyjemniejszej porze roku. Zdarza nam się bywać na Błoniach (szkoliłyśmy się na Juvenii).

Co do charakteru Barbi to mogę napisać, że bardzo mi on odpowiada - łatwo się podporządkowuje (jest uległa), szybko i chętnie się uczy. Nie ma skłonności do agresji, lubi dzieci (bardzo lubi). Właściwie to bardzo uniwersalny, wygodny i niekłopotliwy piesek, jedyna wada, jaką w niej znajduję to pewna skłonność do histerii ale z drugiej strony szybko się otrząsa i wraca do równowagi. Nie jest to uciążliwe no ale nie sposób nie wspomnieć skoro zauważyłam coś takiego. Poznałam kilka chodaczków, jednak to zbyt mało by porównać i uogólniać ale wydaje mi się, że Barbi jest typowym przedstawicielem tej rasy. Wesoły, aktywny piesek, przyjemny w dotyku i obsłudze :)

Tomek napisał(a):Widzę że gustujesz w czarnuszkach.

Nie ukrywam, że tak :) Barbi ma wyjątkowo dużo czarnego pigmentu, pożądane są bogatsze i bardziej nasycone znaczenia (ale też nie przesadzone) i taka jest Barbisiowa siostra, Barca, która została w hodowli i już ma uprawnienia hodowlane. Zapytałam hodowcę, dlaczego właśnie tę suczkę zostawia do hodowli to powiedział, że Barbi ma czarne paluchy i to już rokuje gorzej, że tak powiem, kolorystycznie. Ja się do hodowania nie przymierzam i mu o tym powiedziałam więc zatrzymał tę, która mu bardziej pasowała. Jako malutkie szczeniaczki były niemalże takie same ale jak urosły to Barbi nawet zgubiła trochę podpalań a tej drugiej kolorów przybyło. No i fajnie, każdy ma to, co chciał.
Tak wygląda siostra Barborki:
http://www.kpchp.org/fotopsi/13375001.jpg
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 7 gru 2011, o 18:48

świetne są ! no zakochałam się :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 7 gru 2011, o 22:27

Ja też chodzę na Juvenię, przygotowujemy się do egzaminu PT. Dlaczego wszystkie fajne psy mieszkają tak daleko od nas :(
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 7 gru 2011, o 22:49

Basiu, mogłabyś dać mi znać jak będzie wiadomo coś bliżej o egzaminie PT? Powinnam już z Barbiśką mieć go za sobą :? Kiedy chodzisz na zajęcia, rano czy po południu? Z kim macie zajęcia?
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje