Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez norineko » 12 gru 2015, 13:28

Zainspirowalo mnie kilka wydarzeń - wśrod nich adpocja mojego kociaczka Julci przez Lenę oraz Czarka i rozbrajające sceny z ich udzialem oraz niedawne pytanie forumowiczki na fb dotyczące relacji suka ON - kociak. Właścicielka nie była pewna, czy jej sunia chce kota zagryźć czy ma dobre intencje, napisała tylko, ze sunia kociaka liże i patrzy na niego ciągle, ponadto jak już liże to całego i "zaczyna gryźć". Poprosiłam o filmik i otrzymałam filmik, na którym sunia jak wzorowa matka lizala swojego kociaka, po czym potrąciła go nosem, by zachęcić do zejścia z podusi i pobiegania. "Gryzienia" nie było na filmiku, ale zakładam, ze raczej było to iskanie.

Więc może fajnie byłoby pokazać jak wyglądają psy, które nie mają złych zamiarów wobec kotów i jak wyglądają psio-kocie zabawy?
Zapraszam forumowiczów do umieszczania swoich filmików, a tymczasem znalezione w sieci:

https://www.youtube.com/watch?v=OkJrIHlObyU



PS. Zabawne, bo ktoś w komentarzach zapytał o hodowcę tej suni i okazało się, że sunia z filmiku jest adoptowana :ok:
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Wiek: 40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 62
Dołączył(a): 15 sty 2013, 19:45

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 12 gru 2015, 14:21

..jakiej suni? Toć to pełnojajeczny pies :lool:

Fajna ta kocio-psia przyjaźń!
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Lokalizacja: Olkusz
Pochwały: 27
Dołączył(a): 01 gru 2012, 19:04

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez norineko » 12 gru 2015, 14:27

Ups, fakt :lool: :lool: :lool:
Co ja mam z tymi suniami :roftl: Chyba po tej mojej i tamtej, co niby chce kotka zagryźć :lool: I tak jakos jak widzę owczara to nawet nie czytam ani się nie wpatruję tylko na start - sunia :lool: :lool: :lool:
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Wiek: 40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 62
Dołączył(a): 15 sty 2013, 19:45

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 20 gru 2015, 14:01

Nagraj swoją ferajnę :D
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 42
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez gutek90 » 20 sie 2016, 17:34

Pies i kot :) Fajna rodzinka :) Ja mam taką samą u mnie w domu... może wstawię Wam zdjęcia :lool:
http://www.gladkacera.pl 
gutek90
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Dawid
Wiek: 31
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 20 sie 2016, 17:32

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez koplik89 » 09 wrz 2016, 20:40

A mój pies by nie zniósł towarzystwa kota. Masakra jakaś!!! Co by się działo... NIe wiem jak to możliwe że pies żyje z kotem w zgodzie...
www.niezniszczalnestawy.pl/
koplik89
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Dawid
Wiek: 27
Lokalizacja: Gdynia
Dołączył(a): 09 wrz 2016, 20:38

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez jopek91 » 22 paź 2016, 10:22

Czasem się tak zdarza ze pies i kot żyją w zgodzie :) Widzialem kilka takich przypadków :)
http://www.jakwreszcieschudnac.pl
jopek91
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mix
Imię: Dawid
Wiek: 28
Lokalizacja: Radom
Dołączył(a): 22 paź 2016, 10:18

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez Tobiaszz » 11 cze 2018, 15:41

Nasz piesek niestety nie chce się zaprzyjaźnić z kotkiem mamy.
Interesujesz się telefonami? Sprawdź nasze forum tematyczne.
Forum GSM
Tobiaszz
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Tobiasz
Wiek: 29
Lokalizacja: katowice
Dołączył(a): 11 cze 2018, 15:36

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez niya » 11 cze 2018, 19:36

Pierwsza ONka była od szczeniaka, koty raz dwa ją zaakceptowały i podporządkowały sobie :), teraz mam Onkę ze schroniska, dwuletnią, wprowadziła się do domu gdzie 2 kocice też dorosłe. Przez pierwsze 2 tygodnie było szczekanie, syczenie, uciekanie, a teraz? śpią razem, jedzą razem, ONka na ogrodzie czasami kocice przegoni ale gdy dopadnie to obwącha, poliże i da spokój. Oczywiście koty i nią rządzą jak chcą ;)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Wiek: 38
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Owczarek i kot

Nieprzeczytany postprzez lusiaa » 02 lip 2018, 14:37

Mój kot długo się przekonywał do nowego domownika gdy przyprowadziłam Azę do domu :) a teraz? jak kupuje zabawkę to nie patrze czy to kocia czy psia, i tak bawia sie razem, teraz szukam tutaj https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot-175.html jakiegoś legowiska w którym bedą mogły spać, bo ich stare jedna podrapała a druga pogryzla i to Aza robi zastępczo za legowisko dla Nuki :)
lusiaa
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: lucyna
Wiek: 27
Lokalizacja: Katowice
Dołączył(a): 28 cze 2018, 15:17

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post