Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Owczarek linia użytkowa

Nieprzeczytany postprzez ruda1213 » 30 wrz 2014, 10:56

MarzenaG napisał(a):No to ja się też dopisuję do planów. Na wiosnę ;-).



Rozumiem,że o Fabiolę tu chodzi :ok:

A reproduktor już wybrany ???:-)
ruda1213
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Ilona
Lokalizacja: Katowice
Dołączył(a): 02 sty 2012, 12:13

Re: Owczarek linia użytkowa

Nieprzeczytany postprzez matinee » 30 wrz 2014, 12:26

My też na wiosnę :)Narzeczony już czeka - info na stronie hodowli http://www.fidecanem.eu :zakochany:
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 76
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Owczarek linia użytkowa

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 30 wrz 2014, 13:18

ruda1213 napisał(a):

Rozumiem,że o Fabiolę tu chodzi :ok:

A reproduktor już wybrany ???:-)


O Fabiolę, o Fabiolę. Jam już za stara na reprodukcję ;-), a szczylki za młode :-).

Mam jednego repa na oku :-P.
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Avatar użytkownika
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Wiek: 52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 51
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 13:01

Re: Owczarek linia użytkowa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 30 wrz 2014, 16:26

Jeżeli chodzi o użytki,to można pokusić się o zajrzenie na stronę czeskiej hodowli "Traho". Mają naprawdę super psy, nie wiem tylko,czy łatwo będzie zdobyć psiaka,bo z tego,co się orientuję,to w pierwszej kolejności psy dostają służby,a dopiero potem prywatni nabywcy. Z tego,co wiem,to cenowo też jest rozsądnie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 23
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Owczarek linia użytkowa

Nieprzeczytany postprzez matinee » 01 paź 2014, 08:43

Hodowla Traho właśnie wydała nowym właścicielom szczenięta z dwóch miotów, po Hadze i Sonador, więc na razie zapewne będzie przerwa. Szczenięta są sprzedawane nie tylko do służb, ale także do szkolenia sportowego. Moja Ursa (RIWENDELL Traho) jest stamtąd, kupowałam ją do ratownictwa. Jest tu na forum też piesek z Traho, Zorion :)
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 76
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Owczarek linia użytkowa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 01 paź 2014, 13:06

matinee napisał(a):Hodowla Traho właśnie wydała nowym właścicielom szczenięta z dwóch miotów, po Hadze i Sonador, więc na razie zapewne będzie przerwa. Szczenięta są sprzedawane nie tylko do służb, ale także do szkolenia sportowego. Moja Ursa (RIWENDELL Traho) jest stamtąd, kupowałam ją do ratownictwa. Jest tu na forum też piesek z Traho, Zorion :)

Zgadza się, jest też sunia Awra, choć właścicielka nieco się ukrywa-to rodzeństwo z Zorionem. :D
Ale jeżeli ktoś chce zająć się sportem z psem,to może popróbować ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 23
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post