Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ZULUS

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 12 lis 2011, o 08:43

Te zdjęcia na pięknej zielonej trawce to jeszcze u hodowcy w lato.Teraz nie robiłam tam zdjęć na podwórku z tyłu bo zostały wysypane kości dla tamtych piesków i Zulus wchłania wszystko co spotka na swej drodze :/ ... Dziękuję za komplementy. :) Zulus nie umie zbytnio chodzić na smyczy bo ciągle jest na długiej, ale dobrze, że mi podsunęłaś pomysł żeby chodzić z nim na krótkiej. Ciągnie i się zapomina, że jednak "na wolności" nie jest... Poćwiczymy to dzisiaj. Umie ładnie iść kiedy mówię "równaj" i mam smaczka, ale niestety tylko wtedy...
Ostatnio edytowano 1 sty 2012, o 19:34 przez Kiria, łącznie edytowano 1 raz
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 lis 2011, o 14:40

Super był z niego puszek-okruszek.
Obrazek
A kicia zasługuje na osobny wątek. Zastanów się nad tym. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 14 lis 2011, o 10:38

A dziękuję Tomku za komplementy... Też się tak zastanawiałam nad osobnym wątkiem o Pazurze, zobaczymy jak mi będzie pozowała, jak pokaże, że niezła z niej "tap madl" to jej założę ;)

-- 14 lis 2011, o 14:35 --

Zdjęci z przedwczoraj
Niuchacz :P
Obrazek

Zulus dzisiaj na spacerze nauczył się bardzo złej maniery od Szczotka (myślałam, że tego rudzielca zabije), a mianowicie obszczekiwania psów, które są za płotem/bramą i rzucania się w ich kierunku... A tak się tego "problemu" obawiałam.... :evil: I nie miałam ze sobą smaczka - tak to bym już go zaczęła odwrażliwiać na takie zachowanie.. Na wieczór zaczynamy odczulanie na pieski za bramą. ( przecież jak urośnie to mi rękę ze stawu wyrwie).
Ostatnio edytowano 1 sty 2012, o 19:40 przez Kiria, łącznie edytowano 1 raz
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 lis 2011, o 23:54

Jakiż on cudowny, ten okres u psiaka jest najmilszy moim zdaniem, ale najkrótszy niestety :o :scratch :-( :nea
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 lis 2011, o 23:59

odwrażliwianie na pieski za płotem to była moja ulubiona rozrywka :-) piłeczka i smaczki w kieszeń i w drogę, powodzenia :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 15 lis 2011, o 00:12

Prawidlowo - kot z myszka :lol: :lol: :lol:
Obrazek

A Zulus sliczny maluszek, najpiekniejsze sa uszy :D
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 16 lis 2011, o 17:36

Gościliśmy Zulusia w domku
Obrazek
Obrazek

Dzisiaj byliśmy na dłuższym spacerku i Zulus pierwszy raz słyszał bażanta, nasłuchiwał.. Potem jak się oburzy, pobufał i szczeknął to na pół wsi, jak lew - w szoku byłam, że młody ma taki bas :D Potem przechodziliśmy koło husky'ego, który się ostro wściekał za siatką (ponoć syberiany to nie są psy stróżujące ;) ) - Zulus trochę poskakał ale nie obszczekał go. Byłam dumna, że bez smakola udało mu się zachować kulturę. Heh. Oczywiście nie obeszło się bez 2 bokserów, które nie dość, że obszczekują przechodniów to jeszcze walczą między sobą (suka z psem). Zulus trochę się poszarpał, ale mu przeszło po chwili - jakieś tam efekty odczulania na psy za furtką są. :ok A zaraz siadam na allegro i zamawiam adresówkę bo jeszcze nie mamy.
Ostatnio edytowano 1 sty 2012, o 19:46 przez Kiria, łącznie edytowano 1 raz
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 16 lis 2011, o 17:41

Wiecej zdjęć proszę!
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 17 lis 2011, o 09:19

Nie ma sprawy, może dzisiaj a jak nie to jutro popstrykamy :) .. Jak mierzyłam Zulusowi mordkę to wyszło mi jakieś 26 cm w obwodzie, czyli doradźcie mi jaki kaganiec kupić ? O ile większy ? Chyba coś źle sprawdziłam bo patrząc na kagańce plastikowe to rozmiar "L" ma 26 cm, a to jest przecież młody owczarek... Chyba pójdę jeszcze raz zmierzyć.
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 lis 2011, o 14:46

Zmierzyłaś dobrze, ja też byłam zdziwona jak jakiś czas temu zmierzyłam Torcię i wyszło 27 cm.
Ten plastikowy jest ok, baaaardzo leciutki, ze skórzanym paskiem na nochala. Łatwy do umycia. Na początek uważam, że jest bardzo dobry. Włoskiej firmy, w kształcie podobny do Trixi, kupiony w Tesco za 6 zł rozmiar 8.
Śmieszne jak ryje nim po ziemi, żeby sie go pozbyć, albo próbuje przez niego coś zeżreć z ziemi ;-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 22

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje