Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki długowłosy - ZULUS

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 31 gru 2012, o 18:47

Jeszcze raz życzymy wszystkim Szczesliwego Nowego Roku 2013.
Wyjdziemy przed dom o 00:00 zobaczymy jak się psy będą zachowywały w trakcie strzałów, mam nadzieję, że Zulek zachowa zimną krew.
Gorzej z kocicą bo wiem, że strasznie się boi, ale jej wystarczy jakaś "nora" i przesiedzi tam, aż skończą strzelać.
3mam kciuki za wasze pupile, mam nadzieję, że jakoś wytrzymają. :)
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 2 sty 2013, o 18:32

Dziękujemy i wzajemnie ;) moja Kaja nie boi sie petard. Nawet na nie szczeka
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 5 sty 2013, o 11:55

Dzisiaj poszliśmy na spacer, okropnie wiało. Zulkowi oczywiście to nie przeszkadzało, cieszył się jak dziecko, gdy tylko zobaczył smycz w mojej ręce.
Na śmierć zapomniałam, że kocicę wypuściłam na balkon. Już prawie będąc przy bramie przypomniało mi się, że kot na mękę skazany! (godzinę nas nie było) :lool: Lecę do tego domu, Zulek dostał spida, że mało co mi ręki nie wyrwał. :przerażenie: Przynajmniej szybko znalazłam się w domu. Otworzyłam balkon to ... kot mi tylko mignął jak wleciał do domu.
Później poszłam za nią zobaczyć czy ma mi aż tak bardzo za złe... Myślałam, że umrę ze śmiechu kiedy kocica wparowała do kuwety, drapnęła 2 razy łapą żwirek i poleciał strumień :roftl: A minę miała taką, jakby zaraz mnie miała w tej kuwecie co najmniej zakopać. :roftl:
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 5 sty 2013, o 15:09

:roftl: :roftl: :roftl:
Koty są fantastyczne! :roftl:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 10 sty 2013, o 10:17

Dzisiaj widziałam przez okno, że nowi sąsiedzi mają młodego staffika. :) (czarny z krawatką bodajże, tak średnio widziałam bo bardz ruchliwy)
Wyprowadzany na smyczy, fajnie sobie brykał dookoła swojej pani.
Mam nadzieję, że jest to suczka - Zulek miałby się wreszcie z kim bawić... bo do psów to on różnie podchodzi, zwłaszcza teraz w tym wieku.
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 10 sty 2013, o 10:24

No to trzymamy kciuki, żeby to była miła sunia:) Fajnie mieć takich psich kompanów :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Letty » 10 sty 2013, o 14:32

No to oby Zulus dogadał się z sąsiadem nowym bądź sąsiadką :-D Fajnie by miał tak ziomeczka przez płot :-D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 11 sty 2013, o 17:50

Już się pocieszyłam Zulkiem i wspólnymi spacerami. Znowu łajzy uciekły :mur:. Kolejne 2 deski wyrwane, ja nie wiem co z tymi psami. Zulus na pewno siedziałby na podwórku tylko Szczotek taka jest kunda i go nakręca na podkopy, wyrywanie desek itd. :pała: Oczywiście byłam ich szukać, ale gdzie tam... nawet nie wiem kiedy uciekły bo byłam zajęta sprzątaniem w domu. Sama deski nie przybiję, muszę czekać do rana. Jeszcze raz za chwilę idę ich szukać, jak się znajdą to obiecuję Zulkowi, ze przesiedzi noc w kojcu i to nie za karę, ale dlatego, że boję się iż znowu polezą. A rudzielcowi mam ochotę uszy natrzeć!! :diabeł:
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 11 sty 2013, o 17:51

Kiria napisał(a):Już się pocieszyłam Zulkiem i wspólnymi spacerami. Znowu łajzy uciekły :mur:. Kolejne 2 deski wyrwane, ja nie wiem co z tymi psami. Zulus na pewno siedziałby na podwórku tylko Szczotek taka jest kunda i go nakręca na podkopy, wyrywanie desek itd. :pała: Oczywiście byłam ich szukać, ale gdzie tam... nawet nie wiem kiedy uciekły bo byłam zajęta sprzątaniem w domu. Sama deski nie przybiję, muszę czekać do rana. Jeszcze raz za chwilę idę ich szukać, jak się znajdą to obiecuję Zulkowi, ze przesiedzi noc w kojcu i to nie za karę, ale dlatego, że boję się iż znowu polezą. A rudzielcowi mam ochotę uszy natrzeć!! :diabeł:

hehe Ty to masz Agentów ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 11 sty 2013, o 17:54

No byle do wiosny, skończy im się paradowanie... :lool:
Kiria
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje