Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: GAMA z Leśnego Potoku

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 27 lut 2011, o 13:40

hej hej, mam jeszcze cieplutkie fotki, które mi dziś z rana przyszły na maila :)
Niestety oprócz radości z nich, patrzę i prawie płaczę, bo mi Dziadek sukę utuczył... Nie da się mu wytłumaczyć, że jak sucz po sterylce, to może tyć i że dodatkowo w zimie jak nie jeżdżą na działkę to ona nie ma tyle ruchu... :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wyjątek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez doglov » 27 lut 2011, o 14:02

No co Ty , Gama jest prześliczna , ja nie widzę żeby była utuczona :!: śliczna , szczęśliwa sunia ;)
doglov
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 27 lut 2011, o 15:15

doglov napisał(a):No co Ty , Gama jest prześliczna , ja nie widzę żeby była utuczona :!: śliczna , szczęśliwa sunia ;)

A to nie baryłka? ;) :
Obrazek
Wyjątek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez doglov » 27 lut 2011, o 15:54

eeeeee wydaje Ci się ;)
doglov
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 lut 2011, o 17:45

Wyjątek napisał(a):
doglov napisał(a):No co Ty , Gama jest prześliczna , ja nie widzę żeby była utuczona :!: śliczna , szczęśliwa sunia ;)

A to nie baryłka? ;) :
Obrazek

Baryłka może nie, ale rzeczywiście talii osy już nie ma :). Nie pozostaje Ci nic innego jak zwiększyć niuni (a tym samym sobie) dawkę ruchu.
Chociaż, qrcze, można zwiększyć dawkę ruchu psu, samemu się nie nadwyrężając!!! Przypomniało mi się właśnie, jak kiedyś widziałam gościa, który wyprowadzał psa samochodem! Facet w samochodzie, spokojna uliczka, ręka ze smyczą za okno i ... pies wybiegany jak się patrzy :lol:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 27 lut 2011, o 18:38

Brawurka napisał(a):
Wyjątek napisał(a):

A to nie baryłka? ;) :
Obrazek

Baryłka może nie, ale rzeczywiście talii osy już nie ma :). Nie pozostaje Ci nic innego jak zwiększyć niuni (a tym samym sobie) dawkę ruchu.
Chociaż, qrcze, można zwiększyć dawkę ruchu psu, samemu się nie nadwyrężając!!! Przypomniało mi się właśnie, jak kiedyś widziałam gościa, który wyprowadzał psa samochodem! Facet w samochodzie, spokojna uliczka, ręka ze smyczą za okno i ... pies wybiegany jak się patrzy :lol:

Cały szkopuł tkwi w tym, że ja w Lizbonie, a Gama z Dziadkiem w Warszawie....
Ale mimo wszystko.. Gama ma 4 spacery dziennie: rano minimum 2 godziny (z czego godzina biegania), potem kolejne dwa godzinne i wieczorem na siku. Bardziej podejrzewam Dziadka o dokarmianie między posiłkami... :roll:
Wyjątek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 lut 2011, o 18:43

Faktycznie mogłaby troszkę sadełka zrzucić, ale dramatu nie ma. ;)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez doglov » 27 lut 2011, o 22:00

Brawurka napisał(a): Przypomniało mi się właśnie, jak kiedyś widziałam gościa, który wyprowadzał psa samochodem! Facet w samochodzie, spokojna uliczka, ręka ze smyczą za okno i ... pies wybiegany jak się patrzy :lol:

Dokładnie prawie taką samą sytuację widzimy często w lesie do którego chodzimy na spacery , koles przyjeżdza autem , jedzie w głąb lasu , wypuszcza psa wsiada do samochodu i jedzie a pies biegnie za nim , pozniej staje wprowadza psa do samochodu i jada do domu :roll: za pierwszym razem jak czubki sie temu przygladalismy bo myslelismy ze ten koles chce w lesie psa porzucić ale na szczescie on go w taki sposób chce zmeczyc , co dla mnie jest totalnym glupstwem bo wystarczy ze sie facet gdzies zapatrzy pies mu sie wladuje pod kola i bedzie tragedia , ale jak to mówia głupota ludzka nie zna granic :roll:
doglov
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 28 lut 2011, o 08:23

co zrobisz jak ''dziadki''tak kochują swoje ''wnuki'' :lol: mój codziennie ''dziadków''odwiedza ,no może bardziej go ciagnie nie do nich a do ich lodówki :lol:
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Donka » 6 mar 2011, o 04:47

Nie przejmuj się tak strasznie Gamki wagą,przyjdzie lato to jej trochę spadnie z tuszki ;) Pozdrawiamy :D
www.trojangold.pl
Donka
Świeżak

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje