Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Hikari Wilcze Serce

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 16 kwi 2011, o 20:13

Dzisiejszy spacerek :-) pogoda dopisała w koncu troche ciepła :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
spotkalismy nowego kumpla donka w wieku 9miesiecy a jaki wielki :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 16 kwi 2011, o 20:21

Fajny spacerek w takim licznym towarzystwie :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez eagle » 16 kwi 2011, o 21:22

Fajny spacerek :-) A ten nie owczarek to co to za piesek ?
eagle
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 16 kwi 2011, o 21:32

to dożyca Marcin,ją też już znamy ;) kurde fajnie macie takie grupowe wypady,zazdroszczę :ooops: moi znajomi psiarze jacys tacy leniwi się zrobili ostatnio :evil:
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 16 kwi 2011, o 22:55

egonek5 napisał(a):to dożyca Marcin,ją też już znamy ;) kurde fajnie macie takie grupowe wypady,zazdroszczę :ooops: moi znajomi psiarze jacys tacy leniwi się zrobili ostatnio :evil:

Chodzimy prawie codziennie na spacerki jak czas pozwoli i spotykamy na tych lesnych sciezkach sporo roznych psich przedstawicieli -ale mamy taka stałą ekipę ;-) tzn Cziwas onek,Hikari donek,dozyca Nandi,mieszaniec labka z wyzlem Fado ma pare miesiecy,sunka o imieniu Sunia ta biala wlochata oraz labki,onki i donki spotykane co pare dni -chociaz dzisiaj spotkalismy donka ktory mial 8 miesiecy i wazyl 45kg mały konik :-) tak wiec mieszane towarzystwo ale to i dobrze bo socjalizuje mojego rozczekanego czasem Hikariego ;-) :-) mam nadzieje ze dolaczy do nas Kay kumpel z osiedlowych i nie tylko spacerkow Hikariego -byl juz raz z nami na spacerze ale Kay i Cziwas lubia dominowac wiec bylo troszke delikatnych spieć -mam nadzieje ze uda sie nam to wyeliminować.
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 17 kwi 2011, o 04:53

A jak to wszystko się zazieleni, to dopiero będzie frajda
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 17 kwi 2011, o 09:29

Hiku27 oświeć mnie :idea: , jaki zlot masz na myśli :scratch , ja do tej pory nigdzie się nie zlatywałam :)

też "zazdroszczę" spacerków w doborowej obsadzie :D
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 17 kwi 2011, o 10:39

Oooooo ! Moja laciata dozia sie pojawila znowu :yahoo Mizianka dla panienki od forumowej fanki :lol:
Super, ze robicie takie wspolne wypady. Maxowi bardzo by sie cos takiego przydalo, ale nie bardzo jest z kim, bo miejsca jest ze ho ho :D Nie moge sie doczekac fotek z zielenia wiosenna...
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 17 kwi 2011, o 11:51

KasiaMagdalena napisał(a):Hiku27 oświeć mnie :idea: , jaki zlot masz na myśli :scratch , ja do tej pory nigdzie się nie zlatywałam :)

też "zazdroszczę" spacerków w doborowej obsadzie :D

Witam serdecznie a o zlocie to widac nie czytalo sie :-( a jest o czym zapewniam :-) szczegoly na spotkania ogolnopolskie - organizuje zlot milosnikow owczarkow w Krynicy Morskiej w dniach 09-11.09 zapraszamy :hi

-- 17 kwi 2011, o 11:54 --

nebrot napisał(a):Oooooo ! Moja laciata dozia sie pojawila znowu :yahoo Mizianka dla panienki od forumowej fanki :lol:
Super, ze robicie takie wspolne wypady. Maxowi bardzo by sie cos takiego przydalo, ale nie bardzo jest z kim, bo miejsca jest ze ho ho :D Nie moge sie doczekac fotek z zielenia wiosenna...

Ewuniu wymiziam dzisiaj dozię jest za...fajna :-) :-) co sie Hikari z nia nie wybiega istne szaleństwo i smiesznie wygląda dozia w galopie hihi :-) :-) :-) to trzeba zobaszyc postaram sie jakis filmik nagrac pozdrawiam Wojtek :hi

-- 17 kwi 2011, o 19:42 --

Pare fotek :-) ze spacerku -lenistwo :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
to sobie chlopaki poodpoczywali :-)
a zdjecia dozycy beda na watku inne zwierzeta specjalnie dla Ewy \ nebrot
Obrazek
pozdrawiam serdecznie :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 18 kwi 2011, o 23:23

bagienny Hikari :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
maly szuka pileczki w lisciach :-) ;-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje