Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Kaja <3 z dziecmi ;)

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 17 lut 2012, o 00:11

Wczoraj wybrałam się z Kają i mamą do szkoły i przedszkola odebrać dzieciaki ;) parę zdjęć

Gdzie oni mnie wiozą ?
Obrazek
No i gdzie jest ten MAciek?
Obrazek
HALO ja sie nudze .!
Obrazek
Noo nareszcie , Maciuś daj buzi !
Obrazek
A Antosia ma focha to jej nie dam buzi
Obrazek
Ehh... i już do domu
Obrazek

;D :on:
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki Kaja <3 nowe focisze str 4 <3

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 20 lut 2012, o 23:50

Dzisiaj wieczorem wzięłam sobie Kaje na chwile do domu ;) i doszłam do wniosku, że jeśli pies coś ode mnie chce, to potrafi być spokojny, grzeczny i posłuszny ;) patrzcie ją, gdzie podziała sie ta dzikuska?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to starczy tych zdjęć, a teraz mam takie pytanie. Kaja ma 2 lata i jest bez rodowodu, dotychczas nie był potrzebny. Teraz chciałybyśmy ten rodowód mieć. I czy wiecie, jakie warunki muszą być spełnione żeby go otrzymać ? Jakieś szkolenie, wystawa... ? Bo właśnie nie umiemy sie doszukać z mamą informacji na ten temat...
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki Kaja <3

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 lut 2012, o 06:21

Metryczkę dostałyście od hodowcy?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 21 lut 2012, o 15:24

Tak mamy metryczkę
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 lut 2012, o 17:41

No to migusiem do najbliższego oddziału Związku Kynologicznego. Opłacisz wpisowe, składkę członkowską, rejestrację psa oraz opłatę za wydanie rodowodu i po 1-3 miesiącach go otrzymasz.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 lut 2012, o 17:51

a metryczkę sobie skseruj jeśli chcesz na pamiątkę, mnie coprawda skserowali ale nie wiem czy w każdym oddziale są tacy sentymentalni? ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 21 lut 2012, o 17:55

kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 21 lut 2012, o 18:24

Hmm a więc to wszystko.? nic więcej nie trzeba? To ja nie wiem skąd sie mojej mamie takie dziwne rzeczy wymyśliły. A czy ktoś się orientuje jak to mniej więcej cenowo wygląda? Dziękuje ;)

Obrazek
Sama byłam zaskoczona, pierwszy raz od niepamiętnych czasów ona była grzeczna ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 lut 2012, o 18:37

składka członkowska za 2012r - 70zł
rodowód krajowy i nostryfikacja - 50zł
rejestracja psa - 15zł
wpisowe - 20zł

to jest cennik na ten rok, spisałam z komunikatu wysyłanego corocznie do nas nr 1/2012
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 22 lut 2012, o 06:21

Świetnie, bardzo dziękuje. A czy do związku załatwiać to jade sama czy z piesiem?
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje