Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Kaja <3 wycieczka w góry :D

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 30 lip 2013, o 10:10

Dzień dobry ;) Po 3 długich latach udało mi się wkońcu namówić mamę, aby zabrać Kaje w góry ... Jeździmy zazwyczaj w to samo miejsce, z tymi samymi ludźmi więc... czemu nie ;) Zostałyśmy wprawdzie tylko dwa dni, bo potem już musiałam wracać. Jechałyśmy same pociągiem, niecałe 3 godziny. Kajusia była grzeczniutka :) Na Chatce też dobrze sie zachowywała ;) w pierwszy dzień nie odstępowała mnie na krok, nawet z mamą nie chciała zostać :D a w drugi to już bawiła sie z wszystkimi ;D dzieci czy turyści ... :D

Zwardoń - Skalanka.

Tak czekam na turystów i pilnuję Chatki :D
Obrazek
Obrazek

No gdzie oni są ...
Obrazek

Może tu ..
Obrazek

Nie ma pancia, idziemy
Obrazek

Tymczasem na szlaku ..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Milówka - frisbee utonęło !
Obrazek
Obrazek

O nie ! Czas do domu :( Ale ... gdzie pociąg ?
Obrazek

Obudź mnie jak będziemy w domu ;)
Obrazek
Obrazek

:on: :on:
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki Kaja <3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 30 lip 2013, o 10:45

Śliczna dziewczyna, jaka zgrabniutka !!!My pod koniec sierpnia też się na pare dni wybieramy w górskie tereny -Muszyna, juz tam bylysmy w piątek ;p
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 30 lip 2013, o 19:46

Sliczniutka.....prawie sobowtor Kory.
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 31 lip 2013, o 12:18

Wyraźnie widać, że się Kai podobało :)Nie wiem, czy zdecydowałabym się jechać z Wirusińskim pociągiem... Chociaż w komunikacji miejskiej raczej nie mam z nim problemów, o ile za szybą psa nie zobaczy... A jak ludzie reagowali na owczara w pociągu ?
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 31 lip 2013, o 22:56

Wilania napisał(a):Wyraźnie widać, że się Kai podobało :)Nie wiem, czy zdecydowałabym się jechać z Wirusińskim pociągiem... Chociaż w komunikacji miejskiej raczej nie mam z nim problemów, o ile za szybą psa nie zobaczy... A jak ludzie reagowali na owczara w pociągu ?

W pociągu nawet wygodniej, bo nie trzęsie i nie ma zakrętów. Więc nic strasznego, jeśli Wirusiński jeździ komunijacją miejską ;) Tylko musiałabys znaleźć pociąg niskopodłogowy. Dla Kai nie było problemem wskoczenie do pociągu, ale jak już pojawił sie pociąg ze schodkami, przestraszyła sie troche. Ale ja zrobiłam krok, i ona skok i ok :D Jeśli chodzi o ludzi, Kaja zaraz po wejsciu do pociągu położyła sie i spała prawie całą droge. Wiec nniektórzy nawet wg nie reagowali. Obudziła sie raz, bo doczepił sie do mnie pewien pijak, nadepnął ją i jeszcze spadła mu na nią torba ... Ale nie było jakichś zgrzytów ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Owczarek niemiecki Kaja <3 Zwardoń - Skalanka

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 31 lip 2013, o 23:16

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje