Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Owczarek niemiecki Kaja... vel vel vel..;]

Nieprzeczytany postprzez Natalia » 17 kwi 2011, o 11:36

Witam Was ponownie:)

Jak wiecie mam drugiego psiaka wabi się Kaja.
jest donem.

Kilka zdjęć tak na szybko [jeszcze uzupełnię info co do niej samej :D ]

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Pozdrawiam, miłego dnia
Natalia
Losowy avatar

Re: Kaja... vel vel vel..;]

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 17 kwi 2011, o 11:47

No Natalka ;-) :ok super kudlacz i wymiziaj swoje stadko futer od nas :friends a przy okazji zapraszamy na zlot owczarkow do Krynicy Morskiej -szczegoly na forum spotkania ogolnopolskie :-) :hi
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 kwi 2011, o 11:54

Do twarzy jej w kagańcu. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 17 kwi 2011, o 14:55

Śliczna sunia, ma genialne frędzelki na uszach :D
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez niya » 17 kwi 2011, o 15:00

niesamowity widok!
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Kaja cuś nowego

Nieprzeczytany postprzez Natalia » 24 kwi 2011, o 09:17

Dziękujemy za odwiedziny :D

Z racji tego,że są obecnie święta i jest troszkę wolnego czasu to spróbuje uzupełnić braki a informacji o Kaji a na razie wklejam zdjęcia z wczorajszego wypadu na spacer :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 24 kwi 2011, o 10:20 --

C.D.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

C.D. później wkleję
Natalia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 24 kwi 2011, o 09:25

Natalia napisał(a):Obrazek

Obrazek

Natalia, piekna masz sunie, ale na tych zdjeciach wyglada, jakby Kaja miala problem z przednimi lapami. A moze to wina ujecia zdjecia? Bo jesli sunka ma rzczywiscie niedzwiedzia lape, to musisz Kaje bardzo szczuplutko trzymac, zeby dziewczynka nie obciazala sobie dodatkowo stawow.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 24 kwi 2011, o 09:38

Suka jest śliczna i ma bardzo fajne szelki! Mogę wiedzieć gdzie kupowałaś?
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Natalia » 24 kwi 2011, o 14:48

nebrot napisał(a):
Natalia napisał(a):Obrazek

Obrazek

Natalia, piekna masz sunie, ale na tych zdjeciach wyglada, jakby Kaja miala problem z przednimi lapami. A moze to wina ujecia zdjecia? Bo jesli sunka ma rzczywiscie niedzwiedzia lape, to musisz Kaje bardzo szczuplutko trzymac, zeby dziewczynka nie obciazala sobie dodatkowo stawow.

Tak,Kaja ma obecnie nadwagę z którą walczę i niestety obawiam się,że 10 kg nawet nadwagi ma. Podczas roku szkolnego moja mama daje psom jedzenie i niestety suka jest strasznie gruba, powinna ważyć około 27-29 kg a sądzę, ze waży z 45 niestety :shock: te długie spacery są po to aby przynajmniej sobie szła i trochę chudła niż odrazu biegała przy rowerze.

Yvo mój drugi pies jest ADHDowcem i pomimo tego,że bardzo dużo zje [oczywiście teraz to ograniczam jak mogę] i tak będzie miec wagę idealną ponieważ to jest pies, który nie potrafi usiedziec na miejscu. A suka to leń... szkoda gadać..

Suka/Kaja od małego miała problemy ze stawami, taka się już urodziła. Jak nie młodzieńcze zapalenie kości z którymi walczyliśmy to coś innego. Zawsze były problemy z jej łapami dlatego wiem,że nie warto brać psa z pseudohodowli no a Yvo był bardziej precyzyjnie przemyślanym wyborem z hodowli.

Kaja jest wysterelizowana i wiem,że ma podatność na tycie tym bardziej jest mi ją trudniej odchudzić ale robię wszystko co mogę. Poza tym ma już rocznikowo 6 lat...Nie wezmę przecież psa na rower aby biegał sprintem ,poza tym onki to kłusaki...

A więc tak to wygląda.

-- 24 kwi 2011, o 15:50 --

Aisance napisał(a):Suka jest śliczna i ma bardzo fajne szelki! Mogę wiedzieć gdzie kupowałaś?

Szelki z firmy dingo to juz 2 para. Pierwsze miała takie moro ale się zniszczyly a te drugie to cale czarne. Koszt to chyba okolo 90 zł, w sklepie zoologicznym.

-- 24 kwi 2011, o 16:03 --

C.D zdjęć...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To tyle. Pozdrawiam :ok
Natalia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 24 kwi 2011, o 19:33

6 lat??? Nigdy bym nie zgadla :) Sliczne ma umaszczenie i, przynajmniej ja nie widze, siwych wlosow na pysku. Swietnie sie trzyma.
nebrot
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje