Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: KAY - Łowczarkowe Spotkanie New :-P

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 23 maja 2011, o 22:43

Obrazek

Super to wyglada!!! Swietne zabawy zafundowaliscie psiakom :ok
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 23 maja 2011, o 23:47

o tak zabawy miały świetne, zwłaszcza jak się w błotku taplały i kałużach, a mój prowodyr pierwszy do tego był jak zawsze :-P Ewa nie myślałam, że Kay tak na zostań będzie stał, a chłopak super cierpliwy się okazał i czekał, aż pańcia foty napstryka, inne piesy się ustawi i w ogóle.. Dumna jestem z niego :D
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 24 maja 2011, o 09:16

Zazdroszcze, bo troche mi sie teskni za psem, ktory chcialby cos porobic poza obsikiwaniem terenu. I ewentualnym spuszczeniu lania innemu psu :D Max sie do takich rzeczy nie bardzo nadaje, o Sabie moge zapomniec tym bardziej :lol: Najchtniej przyswoilabym jeszcze 2 psy, jednego ONa i jedna Saba-podobna :lol:
Kay jest super!
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 24 maja 2011, o 12:40

Dzięki :ooops: jest awanturnikiem, ale co raz lepiej już nam idzie omijanie psów na spokojnie :yahoo :yahoo on jak ma dobry dzień to wiele rzeczy by zrobił, ale czasem to jest grymas i niechęć, a ja wtedy się w środku gotuje.. Ja gdybym mogła to bym sobie jeszcze jednego ONka sprawiła, ale mamcia powiedziała, że wtedy mnie czeka eksmisja :-P A Twoja Sabinka i Max też są fajne i kochane, ale na swój unikatowy sposób :D :lool:
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Camila » 25 maja 2011, o 08:59

Świetne spotkanko świetną zabawę miały psiaki pozazdrościć !!!
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 26 maja 2011, o 08:40

Może w sobotę znowu będziemy mieli owczarkowe spotkanko ?? ?? zobaczymy, ale jak będzie to dodam fotki :-P
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 26 maja 2011, o 08:46

Fantastyczna fotka! Piękna wataha.
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 26 maja 2011, o 20:41

Obrazek
I kto tu niby jest zadymiarzem? :o :lol:
Amon by tam dopiero zrobił porządek :lol:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

KAY - Łowczarkowy Spontan i balkonowo:D

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 26 maja 2011, o 22:58

Brawurka otóż dziś były zadymy :-x , z czego 2 na mega poważnie :pala :pala , bo zrobiliśmy sobie spotkanie spontan z ekipą z gdańskiej Moreny :D :D
Pierwsza zadyma to baby wzięły się za łeb i to na dzień dobry jak puściliśmy psy :-x :ireful Potem baby w kagankach latały i miały jeszcze ścięcie, ale już jak się je ostrzej poustawiało to później już do końca był spokój, obie są charakterne strasznie..
Druga zadyma to mój Kay bawił się z Hansem i nagle ścinka tak na 80% mocy, ale nie doszło do rozlewu krwi i się szybko chłopaków rozdzieliło, ale mój Gad złapał tego drugiego, cwaniak, za przednią lewą łapę i szczękościsku dostał, ale puścił.. Dostał ostrą burę i potem był spokój, na jakiś czas, bo.. potem znowu zadyma była (nie wiem czy Hans za dużo sobie pozwalał, czy jak i Kay chciał go ustawić, bo on nie pozwala się zdominować..). no więc chłopaki znów za ostro poszli w tany, ale tu już wystarczyło rzucić smyczą pod nogi i huknąć i Kay potulnie.. do nogi przyszedł, a tamten potem co chwilę na niego powarkiwał ostrzegawczo..ale już do końca ogólna zgoda była między nimi. Na sam koniec Kay jeszcze ustawił młodego (rocznego) Cezara, bo Cezar na niego zaczął warczeć i się tak jakby rzucił przy patyczku, tak że potem dzieciak z piskiem i podkulonym ogonem zwiał, ale to było tylko takie ostrzeżenie i ustawienie gówniarza, później chłopaki rozstali się w zgodzie..Kay tak ma..
Także dziś było wojowniczo i mega spontanicznie..
Z racji, że aparatów było brak, więc tylko garstka komórkowych fotek :-P co by już Was nie zanudzać :-P

Obrazek
Obrazek
Baira i Hans:
Obrazek
Tam idziemy ?? To ja pójdę i sprawdzę czy wszystko ok :-P
Obrazek

I kilka domowych fotek:
Nasz sąsiad z parteru: Kuczi :-P
Obrazek Obrazek
Kay balkonowo:
Obrazek
i obserwacja Kucziego z balkonu (widok na ogródki):
Obrazek
Obrazek

Sąsiad z klatki obok w ogródkach uprawia warzywka :o :o
Ostatnio edytowano 17 cze 2011, o 20:21 przez Kay'owa, łącznie edytowano 1 raz
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz

Re: KAY - Łowczarkowy Spontan i balkonowo :D

Nieprzeczytany postprzez dominika-lana » 27 maja 2011, o 13:28

Super gromadka onków i piekne widoki ...obyś nie wyskaczył z tego balkonu śliczny psiak :)
dominika-lana
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje