Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Nika

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 20 kwi 2012, o 16:15

Witam :-) Nika jest śliczna. Napisz proszę jeśli to nie problem jak Nika przeżyła sterylizację tz. Po jakim czasie doszla do siebie? Jak długo miała kołnierz? Bo moja panna ma obecnie pierwszą cieczkę i jestem już wstępnie umówiona na sterylizację. Pozdrawiamy :-)
beata1965
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez dagsam » 20 kwi 2012, o 18:58

no wiec tak Nika przed sterylka miala morfologie i badanie kardiologiczne, na ktorym zostala wykryta wada serca i zadecydowano o stalym nadzorze anestezjologa( u mnie w klinice zalecaja takie badanie ze wzgledu na to ze to jest jednak operacja), czyli od uspienia az do wybudzenia anestesjolog ciagle byl przy niej by wrazie co szybko zareagowac.. jak przyjechalam byla w pelni obudzona, jak wrocilysmy do domu to Nika popiskiwala, ale wetka nas uprzedzila ze to normalne bo dostala jakis lek po ktorym psy wyja (tak na nie dziala poprostu) za duzo nie chodzila tylko lezala, trzeba bylo ja znosic po schodach przez pierwsze 4 dni by szwy sie nie rozeszly i tylko siusiu i kupa i do domu (z czego Nika nie byla zadowolona) a tak to to juz 1 dnia to chciala szalec nic ja nie bolalo, zadnych wymiotow wilczy apetyt i skora do zabawy.. naszczescie nam sie nic nie babralo i wogole picus glancus byl.. Nika miala kolniez tylko zakladany gdy pralam jej stroj ktory dostala po zabiegu..
dagsam
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 21 kwi 2012, o 11:20

Super - macie to już za sobą. A ten strój to coś w rodzaju opaski na brzuch? Bo mój wet ma tylko opcję kołnierz na szyję lub osłona na brzuch też coś w rodzaju kołnierza z tego co mi tłumaczył. A to ubranko zapewne jest wygodniejsze.
beata1965
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 21 kwi 2012, o 12:24

beata1965 napisał(a):Super - macie to już za sobą. A ten strój to coś w rodzaju opaski na brzuch? Bo mój wet ma tylko opcję kołnierz na szyję lub osłona na brzuch też coś w rodzaju kołnierza z tego co mi tłumaczył. A to ubranko zapewne jest wygodniejsze.

Beata, to jest galeria Niki więc zostawmy to miejsce na fotki z życia tej pięknej suni :-)
Odpowiedziałam Ci na pytanie i wrzuciłam fotki z kubraczkami w odpowiedni dział -> Zdrowie -> sterylizacja/kastracja psów. I dodam - moje nie nosiły kołnierzy. :-)
Pozdrawiam :-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 1 lis 2012, o 23:52

Piękna sunia :)
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje