Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki PUMA Dorplant - komediantka - filmik

Nieprzeczytany postprzez puma » 22 wrz 2012, o 17:29

Łatka ogórkowego potwora nie odklei się od Pumexa jeszcze długo, o ile w ogóle. Współtowarzysze treningów nieustępliwe przypominają mi wegański występek mojej suki :-) Tak więc ogórkowy potwór pozostanie już na zawsze po prostu ogórkowym potworem :-)

Tymczasem trochę zdjęć z niedawnych treningów.

Obrazek

Pies na przewodnika, przewodnik na szkoleniowca,a szkoleniowiec na przewodnika patrzy. I koło się zamyka :-)

Obrazek

Bardzo chciałam dodać wreszcie jakieś POWAŻNE zdjęcie ale jak widać się nie da :lool: Międzyćwiczeniowa zabawa :-)

Obrazek

Magda ma Pumę, Puma ma piłkę :-)

No i trochę obrony:

Obrazek

Obrazek

Pełna fotorelacja oczywiście znajduje się na facebookowej stronie Szkolenia Psów Dorplant :-)

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim forumowiczom miłego, najlepiej psiego weekendu :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 17:32

Ale efektownie to wygląda :D super :)
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 22 wrz 2012, o 17:55

my zaczynamy obrone w październiku prawdopodobnie :yahoo: :yahoo:
a Pumka to świetna jest! Ogórki górą! :roftl: :roftl:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 17:59

saacrum napisał(a):my zaczynamy obrone w październiku prawdopodobnie :yahoo: :yahoo:
a Pumka to świetna jest! Ogórki górą! :roftl: :roftl:

Ja też już na to czekam! :lool: :-P
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 22 wrz 2012, o 22:19

Obrazek
A ja mam takie jedno pytanko.
A kto będzie atakował? :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 22 wrz 2012, o 22:30

No jakie zębiska w pełnej krasie, az strach się bać :brawo:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 22 wrz 2012, o 22:35

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 9858_n.jpg zdjęcie z serii pt. i wszystko mi opadło :roftl: :roftl: :roftl:

super, ze się tak szkolicie :brawo: :brawo:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez puma » 22 wrz 2012, o 23:01

gochadrozdek napisał(a):A ja mam takie jedno pytanko.
A kto będzie atakował? :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

No jak to kto, Magda i Puma :lool: Jak duet to duet, ja oszczekiwanie, a psica bęc w rękaw :lool:

Ostatnio się sama dziwię, że ona taka groźna na tych zdjęciach, normalnie jakby mi ktoś podmianę psów zafundował :lool:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez puma » 21 paź 2012, o 20:04

Obrazek

Obrazek

Mimo upływu czasu zastać Pumę w takiej pozycji i stanie (względnego zmęczenia) można nadal bardzo rzadko :-)
Na zdjęciach wersja około 3miesięczna vs. 2latka :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Re: Owczarek niemiecki PUMA Dorplant

Nieprzeczytany postprzez puma » 19 lis 2012, o 21:31

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zsFk2qNSFUk

Powyższy filmik pomimo tego, że jakością nie powala przedstawia urywkową naukę rewirowania. W karierze mojej suki było to raptem drugie bądź trzecie obieganie parawanów w ogóle. Na co zapewne wszyscy zwrócą uwagę suką jak na swoje gabaryty dosyć szybko, sprawnie i co najważniejsze ciasno obiega namioty. Oszczekiwanie, które tutaj widać było pierwszym oszczekiwaniem pozoranta w namiocie w jej wykonaniu. Chociaż doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinnam jednorazowo od suki za dużo wymagać to przyznaję, że nie jest to taki model pracy w parawanie jaki chciałabym widzieć. Nie wiem na ile to widać na filmiku, a na ile nie ale suka szczeka do rękawa, a nie do pozoranta.

Oprócz tego zaczęliśmy elementy posłuszeństwa w obronie, między innymi warowanie przed ucieczką i początki konwoju tylnego. O ile w konwoju suka jest skupiona na pozorancie i nie ogląda się na mnie, tak w momencie zawarowania przed samą ucieczką pozoranta ma jeszcze tendencje do spoglądania na swojego przewodnika ale myślę, że jak na drugi raz nie jest najgorzej, tym bardziej, że my dopiero co raczkujemy w tej materii.

Wszystkich mniej lub bardziej zainteresowanych tematem IPO zapraszam do komentowania, zadawania pytań, wymieniania uwag. Jakikolwiek odzew będzie mile widziany :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje