Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: PUMA Dorplant 12 mies - filmik

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 16 cze 2011, o 22:10

Dlaczego ja nie umiem robic takich ladnych zdjec ? i dlaczego nie mam czym robic takich ladnych zdjec ... :ooops:

Eeee, jak sie cos tam nie uda, to przeciez zawsze mozna poprawic ;-) ;-) ;-)
Na przyklad
Obrazek
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez puma » 16 cze 2011, o 22:29

To zdjecie akurat w porownianiu do moich wypocin bylo calkiem calkiem, bo nie bylo mojego autorstwa. Fotek mojej produkcji wstydzilabym sie wstawic tutaj :ooops: Nie mam daru w tej dziedzinie, ale czasem komus potruje, ze moj pies nie ma zadnych zdjec i sie wyzebrze kilka ujec :lool:

Aga z tym chodzeniem to jest tak, ze najpierw na samo wypluwanie pies zostawal mi troche z tylu, pomimo tego ze smaczek byl wypluwany dokladnie tam gdzie ona sie powinna znajdowac, potem sie cofnelysmy w rozwoju i zaczelam uczyc chodzenia zupelnie od podstaw ze smaczkiem w dloni i teraz jestesmy na takim etapie, ze bez wypluwania idzie idealnie przy nodze, czyli nie wychodzi przede mnie ale znowuz nie patrzy mi w oczy tylko gdzies na boki, krotko mowiac jak nie urok to sr***** :lool: Tych szczegolow do dopracowania jest zawsze mnostwo, jak jedno poprawie to w tym czasie drugie sie zdazy popsuc i tak w kolko :ireful

Ale sie rozgadalam :lool:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 cze 2011, o 07:22

Cześć!
Miło było poznać Ciebie i Pumkę, fajna pracowita dziewucha z niej a i kontakt macie ze sobą super :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 22 cze 2011, o 19:28

Życzonka dla krajanki Obrazek
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Re: PUMA Dorplant - filmiki

Nieprzeczytany postprzez puma » 17 lip 2011, o 20:38

Filmiki z dzisiejszego treningu, kolejno chodzenie przy nodze, szybkie warowanie i nauka 'siad' z 'waruj':

http://www.youtube.com/watch?v=bhvWgKS1Ugw

http://www.youtube.com/watch?v=jsM_XPY_USY&feature=mfu_in_order&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=wFDqh5PDWUk&feature=mfu_in_order&list=UL

edit: Filmiki autorstwa dorplant
Ostatnio edytowano 19 lip 2011, o 09:32 przez puma, łącznie edytowano 1 raz
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 18 lip 2011, o 20:50

szkoda że takie krótkie te filmiki :)
Nazgulowy to ma takie piękne "waruj" między aportowaniem na jego ukochanym boisku... a tak to.. pomarzyć se można, położy się na 5 zamachów łapkami a i jak chce pokazać że ma mnie głęboko w poważaniu ;) to i przechyli zadek na bok i waruje jak sierota ;-) ale mam za zadanie pracować nad motywacją i karnością w różnych sytuacjach także na pewno to się poprawi :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 19 lip 2011, o 07:53

Pięknie ćwiczycie
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 28 wrz 2011, o 11:54

Hallo!! A co Puma się nie pokazuje ?? :nea Ani na placu ani na forum. Ładnie tak ?? :-x
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez puma » 28 wrz 2011, o 14:14

Na placu sie pojawiamy tylko ostatnio chora bylam i zostalam odeslana do domu co by innych trenujacych nie pozarazac :lool:
A zdjec nie ma kto Pumie robic :ooops:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 28 wrz 2011, o 15:21

świetnie ćwiczycie, super wam idzie :D
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje