Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Owczarek niemiecki PUMA Dorplant

Nieprzeczytany postprzez puma » 26 kwi 2011, o 13:50

Moj dlugo wyczekiwany, wymarzony ON 'do roboty' pomimo tego, ze eksterier :) Puma urodzila sie 14.06.2010, jej matka jest GALATI Dorplant, a ojciec to EJSMONT z Tuszyńskiego Lasu. Mamy zapedy do pokazania czegos konkretnego w dziedzinie IPO, ale poki co powoli sobie pracujemy, co z tego wyjdzie, zobaczymy :)

Ponizej wklejam linki do 2 fotek mlodej, bo jakos nie moge ogarnac wklejania obrazkow, gdyby ktos byl tak uprzejmy i jakos lopatologicznie wyjasnil mi jak to zrobic bylabym bardzo wdzieczna :D Tak wygladala jak miala 8 msc.

http://img541.imageshack.us/i/dsc02691u.jpg/
http://img823.imageshack.us/i/dsc02670d.jpg/

Filmiki z pierwszego treningu obrony:
http://www.youtube.com/watch?v=LnXSoV58 ... er&list=UL
i czesc 2
http://www.youtube.com/watch?v=-LaCy92s ... er&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=6WE2O8cb ... er&list=UL

Pozdrawiamy :)
Ostatnio edytowano 21 paź 2012, o 20:04 przez puma, łącznie edytowano 10 razy
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Re: PUMA Dorplant

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 kwi 2011, o 14:31

Link do zdjecia umieszcza sie w [ img ] link.jpg [/ img ] bez spacji w nawiasach:)
A moze poopowiadasz o glupiutkich pomyslach Pumy, bo cos mi wpadlo w oko zdanie ze tez przerabia faze pomyslowosci jak niegdys jej przyrodni braciszek hehe :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez puma » 26 kwi 2011, o 15:25

Puma to awanturnica, łobuz, diabeł wcielony :D Jest chodzaca niszczarka, gdyby nie klatka to pewnie nie mialabym juz pokoju, wszystko zjada i to doslownie, zezarła miedzy innymi bok mojego lozka, swoja tasmowa obroze, swoje legowisko, mnostwo moich ubran ... mozna by tak wymieniac bez konca :D Ma w sobie tyle niespozytej energii, ze tego nie mozna opisac, to po prostu trzeba zobaczyc, jak tylko widze, ze jest przyplyw radosci i glupawka nadchodzi musimy sie szybko z domu ewakuowac i przeniesc szalenstwa na dwor :D Kazdego goscia wita bardzo radosnie chociaz do pieszczochow nie nalezy, staram sie tak wypelnic jej czas zeby nie miala sily na myslenie o glupotach ale nie zawsze wychodzi tak jakbym chciala. No i nadal zdjecia nie widac, zostaje mi tylko link :(
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 kwi 2011, o 17:31

a bo musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i kliknąć "kopiuj adres obrazka". Taki kod musisz umieścić w znaczniki "img". żeby ich nie pisać, możesz użyć przycisku Img i wskakują same, a kursor ustawia się w odpowiednim miejscu :)

A to ciekawe że niszczarka :) Nazgulowy co prawda też dorobił się klatki po tym jak lekko podjadł kabel od internetu i zjadł trochę boazerii w przedpokoju, ale zniszczenia były tak niewielkie że klatka którą później zakupiliśmy okazała się zbędna... za to ohydny perfum "Masumi" spełniał swoją rolę elegancko, jak pies zabierał się do roboty to na jego oczach psikałam ową szafę lub przedmiot i wszystko ocalało :lol:

Co do chodzenia po ścianach, to Nazgulowemu w zimę daje szukać jego zabawki po domu... od chowania po kątach, plecaki i torby, po pod koc i w szafki... pół godziny i pies pada jak zabity :lool: jeden tego minus, że robi wtedy ogonem wiatr i robi się zimno jak machnie przechodząc obok :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 26 kwi 2011, o 17:38

Ładna suńka. :) Proszę o więcej zdjęć. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez puma » 26 kwi 2011, o 18:27

My w szukanie zabawek tez sie bawimy, a konkretniej pilki, nawet przenosilysmy swego czasu ta zabawe w plener i calkiem fajnie to wychodzilo. Fajny sposob na szybkie i skutecznie zmeczenie psa.

Co do zdjec, chcialam wstawic znaczniki tym przyciskiem, ktory mam na pasku pod tytułem watku ale nic mi sie nie wyswietla, tak samo jak nie moge wstawiac emotikonek, nie moge pogrubic tektsu, wogole niewiele moge zdzialac, moze to znow wina mojej przegladarki ? Nie mam pojecia ...

edit:
Przypomnialo mi sie cos waznego o czym mialam napisac w temacie BJ ale tu chyba bedzie lepiej, robilam pierwsza probe zapoznawcza z rowerem no i pierwsze wrazenia negatywne. Puma sie boi roweru, sama bylam w szoku, bo ona zadnych lekow nigdy nie przejawiala, czasami sie czegos wystraszyla ale po chwili sama do zrodla strachu podbiegala i bylo ok, lek znikal, a tutaj jest cos strasznego. Moze i nie ma takiej strasznej tragedii, bo postanowilam, ze jej nie odpuszcze i tego leku sie pozbedziemy, powoli sie przekonuje. Na poczatku nie chciala do roweru podejsc, odpracowalysmy to w kilkanascie minut, na haslo rower sama do niego podchodzi, ale problem tkwi w tym, ze ona boi sie przejsc bardzo blisko roweru, rownolegle do niego, lezacy rower jest OK, mozna nawet przez niego przeskoczyc. Przez najblizsze dni bedziemy stopniowo, coraz blizej zapoznawac sie z tym potoworem, teraz jej nie moge odpuscic, bo lek pozostanie. Mam nadzieje, ze za kilka dni bede mogla pokazac psa dziarsko maszerujacego obok roweru :)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 kwi 2011, o 19:11

oj zobaczysz jak połknie tego rowerowego bakcyla to na widok roweru jeszcze nie raz będzie Ci jodłować :lool:
u mnie też na początku było nie fajnie, bo rzucał się na przednie koło od roweru, a teraz... na widok roweru od razu mu się papa śmieje i łypie na mnie oczyskami ze środka pokoju, a jak wyciągam smycz to wstaje na równe nogi i już odwrotu nie ma ;-)

chyba trzeba jakiś tutorial ze wstawiania zdjęć wstawić na forum ;)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 26 kwi 2011, o 20:02

Musisz wstawiać linki bezpośrednie do zdjęcia.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez puma » 3 maja 2011, o 17:46

Nareszcie mam aktualne zdjecia Pumy i nareszcie wiem jak je dodac, wiec mozemy sie pochwalic :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Narazie tyle chyba wystarczy,co by forumowiczow nie zanudzic :D
Pozdrawiamy i zyczymy milego ogladania :)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez malkin » 3 maja 2011, o 17:48

Witamy was na forum. Widze że Dorplandy się mnożą :)
malkin
Początkujący owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje