Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Rastafara Prawie ON

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 23 lut 2011, o 19:25

no właśnie dlatego mówię jednak, że świadoma ;)

Rastadoggy napisał(a): wzięłam agresywnego, problematycznego psa z przekonaniem, że sama go wychowam, gdyby się nie udało to mogłoby być trudno

doskonale zdawałaś sobie sprawę, na co się piszesz, wiedziałaś, że będzie ciężko i że trzeba będzie podjąć wysiłek w osiągniecie celu...
może dla przeciętnego człowieka faktycznie wydać się to skrajnie nieodpowiedzialne, ale gdyby budzie nie podejmowali ryzyka dalej siedzielibyśmy w jaskiniach...
a nieświadoma z drugiej strony owszem ;) któż z nas przed podjęciem ryzyka myśli o drugiej stronie medalu ;) , że bywa ciężko, że są właśnie te wzloty i upadki...

Rastadoggy napisał(a): Ale po roku pracy mogę powiedzieć, że mój pies jest w pełni wychowany. Nie podbiega do innych, może chodzić bez smyczy, 100% odwoływalność, zabawne sztuczki i komendy opanowane. No dumna z niej jestem. :)

no, masz być z czego dumna :) brawo
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez bartosz.kr » 23 lut 2011, o 22:25

Bardzo mi się podoba ta Twoja sunia :)
Myślę,że niedługo też taką ślicznotę zagoszczę w domu.
bartosz.kr
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rastadoggy » 23 lut 2011, o 23:27

agrafka- W przyszłości chciałabym się pobawić w szkolenie psów, więc zaczęłam ćwiczyć juz teraz. :P Mam ogólnie postanowienie już zawsze mieć przy sobie schroniskowego psa ze zryta psychiką, ponieważ praca z takim czworonogiem mnie cholernie uszczęśliwia. :)

bartosz.kr- dziękujemy. ;) A skąd bierzesz pieska? :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Rastadoggy
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kokosanka » 24 lut 2011, o 13:55

Śliczna sunia :) Gratuluje odwagi i samozaparcia.
Kokosanka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rastadoggy » 24 lut 2011, o 18:37

Kokosanka napisał(a):Śliczna sunia :) Gratuluje odwagi i samozaparcia.

;)

Kilka cieplejszych fot, dość tej zimy. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Rastadoggy
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 24 lut 2011, o 18:56

ooo kociaka też masz.. :) jak się dogaduja?
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Rastadoggy » 24 lut 2011, o 19:06

ewachw napisał(a):ooo kociaka też masz.. :) jak się dogaduja?

Początkowo Rasta się na niego rzucała... Jak na wszystko. Raz nawet ugryzła go w dupkę, na szczęście nic się nie stało. Koto mieszkał sobie na dworzu, w końcu gdy skończyły mi się sposoby pozytywne a pies dalej ślinił się na kota, wyjęłam dławik, w 2 miesiące zaczęła go tolerować a gdy w końcu miałam pewność, że go nie zje, pozwoliłam jej podejść do niego bez kagańca i bez smyczy, polubili się :) Obecnie jest tak :

Obrazek
Rastadoggy
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez doglov » 25 lut 2011, o 19:11

Witamy :)
Piekna sunia :) i widze że ma taki sam kaganiec jak mój pieszczoch :D
doglov
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rastadoggy » 26 lut 2011, o 16:03

Byłam z Rastkiem na prawie 5cio godzinnym spacerze.
O 9 wyszłyśmy z domu o 13.45 wróciliśmy pojechałyśmy na polankę redłowską gdzie rastucha poszalała sobie trochę z psami "trochę" = prawie 3godziny.
W drodze powrotnej spotkaliśmy jeszcze w lesie 3 śmieszne kundlosie z którymi Raszplona biegała dobre 40 minut.
Teraz rzuca we mnie piłką :P

Najlepsza była mina tych babek od kundellów kiedy stwierdziły, że Rasta to musi być jeszcze młodziutka, pewnie nawet roku nie ma.
Odburknęłam pod nosem "tak... 6 lat i 4 godzinny spacer za sobą" a one na mnie takim wzrokiem "O.o"
To nie jest normalne co mój pies wyprawia...

Na dogomaniackim spacerku Rasta dogadała się z wszystkimi psami oprócz Niufka, nie wiem co jej odwaliło, ale darła się na tego psa niemiłosiernie, nie mogłam jej uspokoić nawet łańcuchem...
Aż mi głupio bo się musiałam na nią wydrzeć i kilka razy porządnie ściąć po szyi ... Co lepsze, wkurzyłam się i poszłam z nią do lasu, porzucałam jej kilka minut frisbee z górki, wróciłam i co?
Piesek ma w d. Nowofunlanda, a czemu? Bo ma frisbee w ryju. Mogłam na to wpaść od razu.

Najspokojniejszy pies świata :
Obrazek

Wesoła gromadka, niestety bez Rasty, bo bałam się, że Niufka skrzywdzi ta zła i niedobra poczwara.
Obrazek

Najfajniejszy szczeniol jakiego miałam okazję poznać, wszystko tą małą ciekawi : D
Obrazek

Szaleństwa z lastim
Obrazek

Obrazek

Rasta oczywiście poza frisbee świata nie widzi... A szkoda, bo mogłaby trochę wiecej z piesami się bawić.
Obrazek
Rastadoggy
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rastadoggy » 26 lut 2011, o 16:05

Śmieszny leśny kundloś, jak mieszaniec Parsona wyglądał.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Rastadoggy
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje