Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Saba :)

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 21 cze 2012, o 16:19

Z tego szczylka wyrosła piękna panna - miło popatrzeć :-) Uściśnij łapki jubilatce ;-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Camila » 21 cze 2012, o 16:22

Piękna panienka Sto Latek dla Sabci:)
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 cze 2012, o 16:37

Wszystkiego najlepszego dla jubilatki. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 21 cze 2012, o 20:14

nononoo namilsze mizianeczki dla słodkiej Sabulki :buziak:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 21 cze 2012, o 21:35

Saba bardzo dziękuje za życzenia i.. chwali się piłką :lool:

Niestety, radość z piłki była taaaaka, że aparat tego nie ogarnia i ostrość jest, jaka jest :) Ważne, że piłeczką szpanuje :roftl:
Obrazek
Obrazek

Ooo, a tak Saba wygląda, jak czyta wasze życzenia :dzięki:
Obrazek

Dobranoc :papa:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez niya » 22 cze 2012, o 07:59

śliczna! :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 24 cze 2012, o 20:59

Saba zepsuła CAŁY spacer. Ja w sumie w ogóle nie wiedziałam, co mam zrobić. Dopiero wyszłyśmy. Pies ładnie 'noga' i idziemy. 'Równaj!'.. idziemy dalej. Nagle patrze, wylatuje biały kotecek :przerażenie: Pierwsza reakcja "Sabula, jaki cudowny, cały bielutki :serce:" :mur: A Saba już mi chciała rękę wyrwać. Troszkę ją ochrzaniłam i "NOGA".. rwie jak głupia. I teraz najgłupszy z moich najgłupszych spacerowych pomysłów : wzięłam ją za kark i uznałam, że jak będzie czuć COŚ, kiedy ciągnie przestanie. Gdzie tam. Mówiłam do niej, kazałam siadać. Po zobaczeniu kota ogłuchła. Kompletnie. A ja nie wiedziałam, co zrobić. Skarcić ? Odwrócić uwagę ? Nie miałam żadnej zabawki ani nic. Wróciłam do domu.. bo co ja miałam zrobić ? Co wy byście zrobili ? Pewnie nie miewacie takich sytuacji, bo wasze psy SĄ posłuszne cały czas.. nie od święta.. :mur: :mur: :mur:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 cze 2012, o 21:03

aaa chyba żartujesz... Kaja do posłusznych nie należy. ale bardziej od kota denerwują ją małe "aporciki" typu jakies yorki czy małe piszczące kundlaki. Ale dzisiaj wyjątkowo od kota wolała garnek z jedzeniem ..
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 26 cze 2012, o 21:10

Takie.. żebyście nie zapomnieli, jak ta moja wstręciucha wygląda ! ;)

Obrazek

I.. z urodzinowym kongiem ! :lool:

"mmm.. czyżby to pasztecik w środku? :lool: "
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i.. Sabinkowy POKER FACE :roftl:
Obrazek

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 26 cze 2012, o 21:53

Ta wstręciucha jest przecudna i te niezmiennie radosne, figlarne ślepia...super pies. A jak zapamiętale łypie konga, musiałaś tam coś wyjątkowo pysznego wsadzić :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje