Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Saba :)

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 17 lut 2015, o 14:53

Oj to mnie zasmuciłaś... Bo już się na taką czaiłam, fajne są takie kamizelki przez te kieszenie, gdzie piłeczki można upchać :lool: No i taki napis osobisty, super sprawa :ok: To muszę poszukać z innych firm.
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 19 lut 2015, o 21:45

WarOfWorlds napisał(a):Oj to mnie zasmuciłaś... Bo już się na taką czaiłam, fajne są takie kamizelki przez te kieszenie, gdzie piłeczki można upchać :lool: No i taki napis osobisty, super sprawa :ok: To muszę poszukać z innych firm.

Ooo, tak! Szukaj do skutku, bo taka kamizelka to zbawienie :D W końcu przy znajomych nie wyciągam psiej piłki zamiast chusteczki z kieszeni kurtki :roftl:

waszyniarka napisał(a):Więc Saba jak była mała wymiata. No kurcze, mega słodziak

Sabinka Paskuda dziękuje! :ooops:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 20 lut 2015, o 06:28

OOoo! Sandra; znalazła się

kamizelki bez napisu: http://artemis.sklep.pl/pl/p/Kamizelka-Treningowa/202
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 28 mar 2015, o 21:31

25 marca stuknął mi kolejny rok obecności na forum! :toast:
I mimo, że nie mam już czasu tak często tu zaglądać, to w ramach tak zacnej rocznicy chciałam podzielić się fotorelacją i wynikami z naszych ostatnich zawodów tego sezonu. Teraz byczymy się (tfu! trenujemy :roftl: ) do samego października ;)

Lubieszów - 20-21 marca.
Pełne przygód, ale bardzo pozytywne zawody. Pierwszego dnia przygrzewało słoneczko, co nie stwarzało psom najdogodniejszych warunków do biegu, jednak trasy pozostały bez zmian. Ruszyłyśmy z Sabu, dając z siebie wszystko, będąc pewne, że biegniemy na trasie Juniorów - 2 km. Jak się potem okazało,zostałyśmy zakwalifikowane do rywalizacji seniorów i pokonałyśmy 3,6 km w 15 minut, ze średnią prędkością 14 km/h :roftl: Po przyjemnym wieczorze Mushera, nocce spędzonej na stake out i walce o śpiwór z Sabinką w namiocie nadszedł kolejny dzień rywalizacji. Tym razem pogoda postanowiła nie rozpieszczać dwunożnych startujących - mróz dawał się we znaki nam, ale psiakom temperatura odpowiadała. Drugiego dnia przed zawodnikami startującymi w canicrossie do pokonania stała trasa o długości 4,8 km. Zaraz po starcie masowym Sabinka stwierdziła, że musi siku :roftl: , czym pozwoliła zdobyć innym przed nami przewagę. Jednak nie na długo, bo my się nie poddajemy :diabeł: Pies znów wspaniale pobiegł, dał z siebie wszystko i ratował mnie na wszystkich podbiegach - co poskutkowało ukończeniem zawodów na 2 miejscu w naszej klasie oraz 8 w klasyfikacji ogólnej, na 21 osób startujących. Nasz klub wziął też udział sztafecie, którą z Sabinką przebiegłyśmy w jeansach :D ale uratowałyśmy honor klubu, biegnąc jako ostatnie i... zdobywając przewagę - 3 miejsce w sztafetach dla klubu KS Silesia Extreme! :yahoo:

Kto przebrnął przez moją gadaninę, gratuluję! :lool: Parę foteczek, więcej na razie nie mam. Proszę o nie komentowanie moich min :roftl: :roftl: :roftl:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
arystokracja na starcie :lool:
Obrazek
sieroty :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
po naszej jeansowej sztafecie :D
Obrazek
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 mar 2015, o 23:46

Super Dziewczyny! :brawo:
Gratulacje!!! :-)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 29 mar 2015, o 18:16

Brawo!!
Dzielne Dziewczynki :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 29 mar 2015, o 19:00

Gratulacje :)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 29 mar 2015, o 22:24

Świetnie, gratulacje!
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 2 kwi 2015, o 20:52

Dziękujemy pięknie wszystkim! :ooops:

Znużona do granic możliwości tą paskudną pogodą Sabinka pozdrawia! :buziak:
Obrazek

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 3 kwi 2015, o 07:48

piękna kruszynka :) a jak jej wygodnie :)
Paulina K.
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje