Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Schila - już 8 miesięcy minęło

Nieprzeczytany postprzez Rastadoggy » 26 lut 2011, o 18:38

Troszkę tłuścioszek z niej, ale słodki. ;)
Rastadoggy
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 27 lut 2011, o 07:38

Tłuścioszek? Waga 27 kilo dla 8 miesięcznego psa chyba jest ok, Schila ma bardzo dużo grubego futra, w nocy śpi w kojcu a w dzień biega koło domku, to i jutro gęściejsze niż domowych pieszczochów, a pod ręką żebra są dobrze wyczuwalne. Zresztą widzę, że jej sierść jest krótsza i gęściejsza niż eksterierowych owczarków, więszość exterierów jest też węższa od niej i stąd wrażenie nadwagi
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Donka » 6 mar 2011, o 04:55

Śliczna suńka i piękny ma kolorek :P
www.trojangold.pl
Donka
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 6 mar 2011, o 11:39

Schila ma bardzo ciekawe umaszczenie :) i widać prawdziwy przyjaciel dziecka :) i chyba dobrze się dogadują :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 6 mar 2011, o 19:08

kalyna napisał(a):Schila ma bardzo ciekawe umaszczenie :) i widać prawdziwy przyjaciel dziecka :) i chyba dobrze się dogadują :)

Niestety czasem potrafi je przewrócić - młodsza waży połowę tego co Schila. Na szczęście psica jest grzeczna, wie, że smakołyk musi delikatnie wybierać i uważać na dzieciaki. A fioła na ich punkcie ma, co tydzień temu pokazała. Wspomnę tylko, że kilka razy układałam jej ślad, córcie też się chowały lub "gubiły coś", Schila wie, po co ma nos i jak iść po śladzie. Tydzień temu przyjechali teście i wzięli córki moje na spacer. Schila została w ogrodzie, myslałam, że się coś stało, że może brama ją przytrzasnęła, bo tak zaczęła wyć i szczekać, nigdy się tak nie zachowywała. Okazało się, że to była reakcja na zabranie dzieci bez niej, moje plany domowe musiałam przerwać, psa na smycz i na spacer. Oczywiście już ich nie widziałam, ale wiedziałam gdzie poszli, a Schila, jak prawdziwy pies tropiący, z nosem przy ziemi, ciągnęła jak szalona i doprowadziła mnie do rodziny. Leciała z nosem przy ziemi ok 1,5 km, nie zgubiła tropu przy przechodzeniu przez pasy, weszłyśmy do lasku - parku, przy rozwidleniu dróżki wiedziała gdzie skręcić i po kilkudziesięciu metrach znalazła swoje zguby. Nie wiem, może przesadzam, ale uważam, że jak na 8 miesięcznego szczeniaka to tropicielka z niej jest niezła i mogę być z niej dumna :D
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz

Re: Schila tropicielka

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 7 mar 2011, o 06:58

No pewnie że możesz być dumna. :) Mój wariat to też amator tropienia.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agis » 8 mar 2011, o 17:34

Piękna sunia :)
Moje marzenie, to wilczasty ON-ek, mam nadzieję, że się kiedyś spełni :)
agis
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 12 mar 2011, o 00:14

No pewnie, ja przecież też marzyłam o wilczastej i w końcu się spełniło, mam naprawdę fajną suczkę z extra charakterem, każdy, kto ją poznaje z miejsca się w niej zakochuje. A mamusia mojej Schilki jest czarna :)
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 12 mar 2011, o 04:16

Piękna Schila! Z psicy wszyscy muszą być dumni a zdjęcia z małą Super!!!
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 mar 2011, o 07:00

Proszę o nowe fotki. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje